Yeni araç için koruma paketi yardım !

Aracınız
Arkadaşlar Merhaba ,
Çarşamba günü nasipse ilk civic alıyorum. 1,6 eco exu . şöyle bir paket var;

Presitj paket n:1

1-Seramik kaplama (kuş pisliğine,reçine ağaçlarının verdiği zararlara karşı aracınızı 7 yıl korur)
2-Ses yalıtım(aracınız lifte kaldırılır zift gibi bir maddeyle lstiklerde sökülülerek yapılır, yol sesini%70 azaltır ve alt ksımının çürümesini önler
3-Kaput filmi tam( kaputa gelen taş ve çizik önlüyor)
4-Güvenlikli cam filmi( dışardan gelebilecek darbelere karşı koruyor)

Sizce bu paketin tahmini ederi kaç lira olur? Daha önce benzer şeyler yaptıran varsa yardım rica ediyorum.

Aracınız
Seramik kaplama-1000₺

Ses Yalıtımı-500₺

Kaput Film-400₺

Cam filmi-400₺

Toplam 2200 civarlarında olması gerek.Kaput filminde marka çok önemli 3m gibi bir marka kullaniyorsalar kaput filmini 600₺ sayabiliriz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kaliteli malzemeler (3M vs.) ve düzgün bir işçilik ile yapılacaksa 1500- 2000 tl arası bir fiyat makul olacaktır.

Aracınız
Ses yalıtımı hariç hepsi dışar da da yaptırılabilir servise acayip paralar vermeyin bence

Aracınız
Ses yalıtımı hariç hepsi dışar da da yaptırılabilir servise acayip paralar vermeyin bence

Servis fiyatı 2000 lira teklif ettiler. Ben de sizden yardım almak istedim. Teşekkürler fikirleriniz için. Peki bu korumaların gerçekten dedikleri kadar faydası oluyor mu. Yapılmalı mı acaba.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Servis fiyatı 2000 lira teklif ettiler. Ben de sizden yardım almak istedim. Teşekkürler fikirleriniz için. Peki bu korumaların gerçekten dedikleri kadar faydası oluyor mu. Yapılmalı mı acaba.

seramik kaplama falan hikaye boş iş bence hiç yaptırmayın kaput filmine ben güvenmiyorum arkadaşların dediği gibi çok kaliteli bir markanın ürünü kullanmılmalı yapılacaksa da cam filmi çok basit bir iş

Aracınız
seramik kaplama falan hikaye boş iş bence hiç yaptırmayın kaput filmine ben güvenmiyorum arkadaşların dediği gibi çok kaliteli bir markanın ürünü kullanmılmalı yapılacaksa da cam filmi çok basit bir iş

Ben de öyle düşünüyorum. Seramik kaplama çok abartılıyor. Bayi zaten boya koruma yapacaklarını söyledi ne kadar doğrular bilmiyorum. Kaput koruma ile ilgili negatif şeyler de okudum baya. Bir tek yalıtım cazip geliyo biraz o da o paraya değmez ayrıca yapılır belki. Teşekkür ederim fikirlerin için kardeşim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@saidcetin Ben de aynı fikirdeyim seramik koruma gereksiz, koruma işine girilmeyecek ise 3M gibi kaliteli bir marka ile kaput koruma filmi yaptırılabilir.
Orta tonda bir cam filmi yaptırılabilir, yalıtım sonradan da yapılabilecek bir uygulama öncelikle biraz kullanın ses rahatsız ediyor ise yaptırın derim.

Aracınız
Ben de öyle düşünüyorum. Seramik kaplama çok abartılıyor. Bayi zaten boya koruma yapacaklarını söyledi ne kadar doğrular bilmiyorum. Kaput koruma ile ilgili negatif şeyler de okudum baya. Bir tek yalıtım cazip geliyo biraz o da o paraya değmez ayrıca yapılır belki. Teşekkür ederim fikirlerin için kardeşim.

Rica ederim bilgi paylaşmak içindir her zaman
Benim düşüncem servisten aksesuar bakın ürünleri gibi alışverişlere girmeyin ne kullandığı malzeme hakkında fikrimiz var nede verdiği fiyatın piyasayla alakası
Siz bir çok şeyi kendiniz bile araştırıp yaparsınız bu forumda ses izolasyonun bile konusu var kendisi yaptı arkadaşlar

Aracınız
Ankara'da Bora Plaza'da aynı paketi 2400 liraya teklif ettiler. Sıkı pazarlıkla 1600 liraya kadar düştükten sonra yaptırılmasına karar verdim.

Geri