Yeni araç için tavsiyeleriniz.

Herkese iyi forumlar.fb7 manuel kullanicisiyim yakında bebeklerimiz olacağı için esiminde kullanabilmesi için otomatik fc5 lpgli araç düşünüyorum ancak fiyatlara baktığımda çok yüksek rakamlar yazılmış birde RS fiyatlarına baktım nerdeyse aynı fiyatlarda var.senede 7 bin 8 bin km yapıyorum maksimum sizce tercihim LPG li fc5 mi olmali yoksa RS mi olmali yakıt konusunda RS nasıldır .fikirleriniz nedir Eskişehir'de yasiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Herkese iyi forumlar.fb7 manuel kullanicisiyim yakında bebeklerimiz olacağı için esiminde kullanabilmesi için otomatik fc5 lpgli araç düşünüyorum ancak fiyatlara baktığımda çok yüksek rakamlar yazılmış birde RS fiyatlarına baktım nerdeyse aynı fiyatlarda var.senede 7 bin 8 bin km yapıyorum maksimum sizce tercihim LPG li fc5 mi olmali yoksa RS mi olmali yakıt konusunda RS nasıldır .fikirleriniz nedir Eskişehir'de yasiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
Eco elagance veya üstü donanım...
2018 Ağustos sonrası kasalara- 2023 arası, tabi bütçeye bağlı, bakmanızı tavsiye ederim...Benimde eşim kullanıyor ,,,, geçen arabayı sokakta köşeye park etmiş sol arka tampon dan tıklamışlar gerisini siz düşünün

Son karar tabiki sizin. Saygılar

Son düzenleme:
2018 kasalara bakiyordum fakat dediğim gibi çok uçuk fiyatlar bide fazla km yapmadigimiz için öyle bir düşünce doğdu.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
2018 kasalara bakiyordum fakat dediğim gibi çok uçuk fiyatlar bide fazla km yapmadigimiz için öyle bir düşünce doğdu.
Hocam bütçe zorluyorsa 2015 son sene sürüm Fb7 Eco premium/ elegance otomatik lere de bakabilirsiniz...

Aracınız
Civic FC5 2020
1.5 vtec kullanıcısıyım hocam. 30 bin km ortalamam 6,2 litre. İstanbul anadolu yakası şehir içi sakin kullanım. hele yılda 7/8 bin km yapan biri için lpg kesinlikle tavsiye etmem. lpg sorunlarıyla uğraşmaya değmez.1,5 vtec size ne isterseniz onu veriyor. ekonomi ise ekonomi, performans isterseniz performans. 2 yıldır en ufak bir problem yaşamadan keyif alarak kullanıyorum.

Hocam bütçe zorluyorsa 2015 son sene sürüm Fb7 Eco premium/ elegance otomatik lere de bakabilirsiniz...

Teşekkür ederim cevabınız için fiyatlar yüksek olunca onlarada bakayım dedim ama düzgün fb7 araclarda 600 lira civarı olmuş birde fb7 ye 6 senedir biniyorum hocam birazda ondan fc5 kasa olsun diye düşündüm.

Petrol krizi kapıda..
Yakında brent petrol varil fiyatı 100 dolar seviyelerine yükselirse standart beklentide ki kullanıcı kitlesi LPG'li araçlara yönelecektir.
Bu devirde macera aramanızı önermem imkanınız var ise gelecek odaklı en genç FC5 örneklerine bakınız. 2020-2021 olabilir. Sık değişim yapıp uğraşmaktansa yıllarca garanti kapsamında araca binersiniz.

Petrol krizi kapıda..
Yakında brent petrol varil fiyatı 100 dolar seviyelerine yükselirse standart beklentide ki kullanıcı kitlesi LPG'li araçlara yönelecektir.
Bu devirde macera aramanızı önermem imkanınız var ise gelecek odaklı en genç FC5 örneklerine bakınız. 2020-2021 olabilir. Sık değişim yapıp uğraşmaktansa yıllarca garanti kapsamında araca binersiniz.
LPG limi tercih edin diyorsunuz.

Geri