Yeni araç için tavsiyeleriniz.

Aracınız
Civic FC5 2020
Yıllık 7/8 bin km için lpg olayına girmem kesinlikle. Hele ikinci elde belirli bir km lpg de kullanılmış bir araç sizi çıkaracağı arızalarla hem ekonomik hem zaman olarak üzecek üstüne birde canınızı sıkacak. Ayrıca uzun süre lpg de kullanılan araçlar satılırken hiç lpg takılmamış emsal araca göre daha ucuza satılır. Ben kesinlikle 1.5 VTEC tercih edin derim.

Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Herkese iyi forumlar.fb7 manuel kullanicisiyim yakında bebeklerimiz olacağı için esiminde kullanabilmesi için otomatik fc5 lpgli araç düşünüyorum ancak fiyatlara baktığımda çok yüksek rakamlar yazılmış birde RS fiyatlarına baktım nerdeyse aynı fiyatlarda var.senede 7 bin 8 bin km yapıyorum maksimum sizce tercihim LPG li fc5 mi olmali yoksa RS mi olmali yakıt konusunda RS nasıldır .fikirleriniz nedir Eskişehir'de yasiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
Tekrar yazıyorum....
Eco elagance veya üstü donanım...
2018 Ağustos sonrası kasalara- 2023 arası, tabi bütçeye bağlı, bakmanızı tavsiye ederim...Benimde eşim kullanıyor...
Temiz,hatasız ve servis bakımlı bulursanız tadından yenmez

Son karar tabiki sizin. Saygılar

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Herkese iyi forumlar.fb7 manuel kullanicisiyim yakında bebeklerimiz olacağı için esiminde kullanabilmesi için otomatik fc5 lpgli araç düşünüyorum ancak fiyatlara baktığımda çok yüksek rakamlar yazılmış birde RS fiyatlarına baktım nerdeyse aynı fiyatlarda var.senede 7 bin 8 bin km yapıyorum maksimum sizce tercihim LPG li fc5 mi olmali yoksa RS mi olmali yakıt konusunda RS nasıldır .fikirleriniz nedir Eskişehir'de yasiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
Allah kavuştursun.
Eşinizde kullanacağı için otomatik güzel olur. Senede az kilometre yaptığınız için 1.5 Rs (Sedan) öneririm. Lpg uzun vadede iyidir. Fakat çok incik boncuk işleri vardır. Problem olduğunda arızayı bulmak epey zor oluyor. Gaza geçti geçmedi. Tekleme silkeleme vs. Masraflarıda göz önüne alındığında sizin için benzin daha rahat olur. 1.5 turbolar yakıt olarak ekonomiktir o cihetten korkunuz olmasın. Forumda yakıtla ilgili konusu var.

Ad Soyad
İlhami akbulut
Aracınız
Civic FC5 2019
Honda nın LPG sistemi sorunsuzdur. Ben en azından 8-9 yıldır kullanıyorum ve bir LPG sorunu yaşamadım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Furkan Emir

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2021
Yılda ne kadar yol yapıyorsunuz hocam? Benim gibi yılda 20bin km yol yapıp iki defa bakıma giriyorsanız lpgnin bir anlamı yok. Çünkü bir yılda 9.400 TL bakım parası verdim toplam

Redmi Note 8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri