Yeni Civic Alanlara Sorum ??

Aracınız
Yeni civic kaporasini lansman gününde vermiştim bazı nedenlerden dolayı alışımız gecikmeye girdi şimdi yarın almayı düşünüyoruz sorum alırken hediye olarak Ne aldınız servisten ? Ve memnunmusunuz biz testi yaptık lakin kullanıcı yorumu daha önemli tabii ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

vss

0
Aracınız
bildiğim kadarıyla ya kauçuk paspas ya balık sırtı anten yada bagaj havuzu verebiliyor bazı bayiler.tamamen pazarlıkla alakalı

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Trust

0
Aracınız
Araba yokki yakın tarihe hediye olsun bagaj havuzuna hediye derseniz ona lafım yok.
Burunları havada bayada öyle gider pazarlık bile olacağını düşünmüyorum şu havada.

Aracınız
Ankarada haftaya teslim ediyorlar aracı bana hediye konusunda Bora ile sıkı pazarlığa girmek lazım demek ki

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

vss

0
Aracınız
yol problem değilse yeni araç almak isteyenler bana özelden ulaşabilir.fiyat alabileceğim bayi mevcut.fiyat aynıysa bile belki hediye alınabilir.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Yeni civic sahibi olmak zaten en büyük hediye :) ben kauçuk paspas aldım hediye olarak.

Son düzenleme:
Aracınız
Honda kadar kötü yönetilen firma görmedim herkes araba almak istiyor kendilerine ilk 3 ay icin hedefler koyuyorlar bayiye gidiyorsun araba ellimizde yok diyorlar hediye istiyorsun 100 tl ilk havuz veriyorlar
Almazsan alma diye bir politika olabilir mi ticarette is bilmezler ordusu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

eBydmr

0
Aracınız
Cvt şanzuman bence çok kötü bir seçim yeni honda ile gireceğim aileye fb7 ile girdiğime çok memnunum cvt şanzuman kullanmadan cvt şanzuman alacak arkadaşlara söylüyorum içeriye yapılan extra ses yalıtımı ile bile uzun yolda teyibin sesini açtırıyor motor sesi ve sürüş keyfi inanılmaz sıkıcı vites geçişini hissetmiyorsun belki konforlu ama scooter motor sürüyormuş gibi

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri