yeni civic alıyımmı arkadaşlar?

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
[MENTION=11758]w0lkan[/MENTION] Hocam Volvo ile ilgili araya girip tecrübemi paylaşayım, yurt dışında 10 gün kullanım için araç kiraladım araç 5.000 km de Volvo v40 idi, araç çok konforlu ve seriydi. Gördüğüm en büyük problemi elektronik sorunları idi birincisi bazen hayalet ekran kendiliğinden kapanıyordu bu sorun günde üç dört kere başıma geldi, diğer bir elektronik sorunu ise geri vitese taktığımda geri görüş kamerası geç çalışıyordu ya da ileri vitese taktığımda 3 4 sn halen geriyi göstermeye devam ediyordu. Şanzımanı çok kararlı değildi sabit hızlarda bazen bayılarak gidiyordu.
Gördüğüm şu Honda nın elektroniği Volvo dan çok daha iyi.

Ben de s40 a bindim benzer tecrübeleri yaşadım fakat nasıl mercedes te E kasadan aşağısına binilmez deniyorsa volvoda da s60 tan aşağısına binilmez. S60 V60 ve S80 tecrübelerim oldu. Özellikle V60 çok hoşuma gitti. S60 ile aynı özellikler fakat station bir araçtan beklenmeyecek kadar kararlı bir yol tutuşu vardı.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Ben de fb7 kullanıcısı olarak fikrimi beyan edeyim.
Fb 7 satıp yeni kasa cıvıc a para vermem, alacaksam rs alır bari 182 beygir var derim

Alp92

0
Aracınız
Kardeş konuya nerden baktığına göre değişir eğer diyosanki benim arabam bassın atik olsun tavsiyem seat leondur(ömür çok uzun değil tabi ). Eğer diyosanki ben bu arabayı uzun süre kullanırım hem az yakıyo hem çok sıkıntı çıkarmıyo gönül rahatlığıyla almanı tavsiye ederim. Benim arabam 2016 çıkışlı fc5 biraz şanslıyım bu konuda göçük olmadı bende c sütunu taş gibi eğer honda bu sorunu yeni araçlarında çözdüyse alabilirsin. Dediğim gibi eğer sağlam bir motor sağlam bir şanzıman güzel bi görüntü ve düşük yakıt tüketimi istyosan alman mantıklı olur gücü fb kasayla aynı zaten.

rider

0
Dsg şanzımanın gizli kusurlu olarak olarak satıldığı konusunda mahkeme kararı var. Max. dayanacağı tork(7 ileri kuru tip) 250 nm tork. Wolksvagen 1.6 tdı 105 motordaki tork değeri 240 nm yani tam sınırda. Biraz devirli kullanımda elde kalma ihtimali yüksek. Aynı şeyler 2.0 tdı 6 ileri yağlı tip dsgler için geçerli değil. Onlar biraz daha iyi. Ayrıca emisyon konusunda yaptıkları da ortada. Yani müşterisini geri zekalı yerine koyan bir firma benim gözümde. Her aracın kronik sorunları olabiliyor dsg yi bu kategoriye koyan mutlaka olur, benzer durum hondaların yamulması da olabilir. Ama emisyon değerlerini olduğundan daha farklı gösteren bir yazılımı araca bilinçli olarak yüklemek çok başka bişey. Bu sebeplerden dolayı ben wolksvagen almam. Honda dışında aynı paraya git volvo s60 al, powershiftli dizel s60 jettadan aşağı kalacak bi araç değil.

Volkswagen konusunda aynen sizin gibi düşünüyorum , bedava verseler hiç bir aracını almam . Üstelik tam aksine ederinden daha pahalıya satılıyor hem sıfırı hem de ikinci eli . Sorun bizim insanımızda galiba

rider

0
Netflix de kirli para diye bir belgesel dizi var , birinci bölümü Volkswagen skandalını anlatıyor , herkesin izlemesini şiddetle tavsiye ederim . Ben zaten o markayı hiç sevmezdim , izledikten sonra tiksindim. Benim anlamadığım , orada insanlar inanılmaz bir duruş göstermişler sırf aldatıldıkları için , bizim burada Volkswagen sahiplerinin , otomotiv medyasının kılı kıpırdamadı

Geri