Yeni Civic başka bir çare ( diğer konunun devamı)

Bugun opele gittik insignia sport paket dizel otamatik için 105 bin TL fiyat aldık gerçekten oda güzel bi araç fakat civic in daha spor durması ve yeni kasa olması çok daha önde gibi duruyor tüm yorumlarınızı seve seve okuyorum teşekkürler tekrar.

Hocam insignia ust segment ve dizeli 105 bin mi emin misin? Benzinli olmasin o. 120 civari olmustu dizeli sanki. Civicle astra karsilastirilir ama insignia bildigin tank 1700 kila :) harika bişi

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet bugün fiyat aldık filo indirimi bide şirket indirimiyle beraber 106 bin TL fiyat verdiler araç + opsiyonlu normalde 118 kusur demişlerdi indirimlerle beraber bu fiyata indirdiler.

lmertl

0
Aracınız
[MENTION=5068]Mete.akyol1[/MENTION] aldığınız fiyat gerçekten de düşük insignia için ama ben opelin dizel motorunu tavsiye etmiyorum sesli ve kağıt üzerindeki gücü yola aktaramıyor zaten uzun vadede sorun çıkarma ihtimali daha yüksek.2.el piyasasındaki hali de içaçıcı değil.Kasa makyaj görmüş olsada çok bir değişim olmadı 2008de piyasaya çıkmış bir araç olduğunu unutmayın :)
Tüm plazaları gezin siz hoşunuza giden araçları inceleyin.Ciddi bir para vereceksiniz neticede.Civic ve octavia olabilir

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Harika fiyat bence insignia ile civic karsilastirilmaz. Arkadas aldi benimki yaninda ufak kaldi.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Octavia düşünmüyorum yorumlarınızı için teşekkürler. İnsignianin motoru biraz fazla sesli çalışıyodu zaten bugün test sorusu de yaptık. 2 arac arasında gidip geliyoruz işte opelin 19 Inc opc jant ve body kit i aklımızı çelmiyo değil.

lmertl

0
Aracınız
Yeni Civic başka bir çare ( diğer konunun devamı)

[MENTION=2441]AHMETAKGUN[/MENTION] Evet insignia ebat olarak avantajlı görülse de alçalan bombeli tavanı ve kısıtlı arka diz mesafesinden dolayı o ebatların hakkını tam veremiyor.Mercedes Cla ile aynı kaderi paylaşıyor spor sedan olarak bana kalırsa.Güzel dış tasarım için aracın iç alanını başarılı kullanamamışlar.
278aad69367d9ad2c915f41e970a6d44.jpg
6290be883c5421510ed2fc7e79fa41ad.jpg

lmertl

0
Aracınız
Rica ederim. [MENTION=5068]Mete.akyol1[/MENTION] octavia'yı hangi sebepten dolayı elediğinizi merak ettim ama ayrıca 1.6cdti 136hp otm.astra sahibi arkadaşım 1. Vitesten 2.vitese geçerkenki zayıflıktan dolayı sürekli şikayetçi chip bakıyordu en son :)

Octavia yi elememin sebebi gerçekten dış tasarımı hoşuma gitmiyor ve ben hic dsg li arac kullanmasamda çok şikayetçi insan var ama benim bir bilgim yok. Dış ve iç tasarım olarak hoşuma gitmiyor sadece yoksa başka bir empatim yok.

lmertl

0
Aracınız
[MENTION=5068]Mete.akyol1[/MENTION] anladım zevkler tabiki karar verici olacaktır bu aşamada bir alternatif daha elendi öyleyse c sınıfında çok başarılı f/p aracı yok :)

Geri