Yeni civic e sonradan lpg taktiranlar yardim

Aracınız
Sayın abilerim yeni civic e sonradan brc taktirdim Benzin ibresinde lpg yi görmek için modül de taktılar.
Sormak istediğim şu: arabam benzinle çalışırken benzini göstermiyor lpg yi gösteriyor 30 sn kadar sonra tekrar lpg yi gösteriyor acaba sizinkiler de öyle mi
Yani ilk çalıştığında benzini daha sonra da lpg yi göstermesi gerekmiyor mu
Bi zahmet yardımcı olursanız sevinirim

SM-A500F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

nettur

0
Aynen hocam benimkide öyle. Benzin miktarını görebilmek için BRC nin yakıt seçici anahtarından aracı benzine almanız gerekiyor.

Aracınız
Hocam bide arabayı ilk calistirmada (ilk benzinle çalışmasına ragmen) gösterge kafasına göre bazen benzin bazen gazı gosteriyor
Yani ilk benzini gösterip sonra 30 sn gibi sonra gazı göstermiyor

nettur

0
Hocam merhabalar lpg taktırdığım servis ile görüştüm yakıt modülünün arızalı olduğunu değişim yapılacağını söyledi. Müsait bir zamanda gidip değişim yapılacak

Aracınız
Hocam merhabalar lpg taktırdığım servis ile görüştüm yakıt modülünün arızalı olduğunu değişim yapılacağını söyledi. Müsait bir zamanda gidip değişim yapılacak
Anladım hocam değiştirdikten sonra da tam işleyişi hakkında bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler

nettur

0
Merhabalar brc yakıt modülünün değişimi yapıldı fakat aynı sorun devam ediyor kontağı ilk açtığımda ilk olarak benzini göstermesi gerekirken bazen lpg bazen de benzin gösteriyor

Aracınız
Merhabalar brc yakıt modülünün değişimi yapıldı fakat aynı sorun devam ediyor kontağı ilk açtığımda ilk olarak benzini göstermesi gerekirken bazen lpg bazen de benzin gösteriyor
Üstad aynı sorun bende de oldu güya modül takıldı ama ayni sorun devam etti kontağı açıyorum kafasına göre takılıyordu bi benzin ı gösteriyor bi lpg yi lpg yi gösterdikten sonra tekrar benzin falan derken gittim sökün dedim söktüler
Şimdi benzin 0 öyle biniyorum
Bu arada 500 TL modül parası vermiştim geri aldim

Geri