Yeni Civic ( Elegance mi Executive mi ) ACİL YARDIM...

Herkese iyi günler foruma yeni kayıt oldum. 5 kişilik bir aileyiz az yakan geniş bir araç bakıyoduk yeni kasa lpg li otomatik civic aklımızı çeldi
Tasarım, genişlik olarak son derece yeterli geldi. Fakat 2 sıkıntı var yardımcı olursanız çok seviniriz.

1) Lpg li(benzin) otomatik istiyoruz aracı şehir içi nekadar yakar bu araç daha önce hiç lpg li araç kullanmadık

2) Donanım olarak Elegance paket bize her türlü yetiyo fakat hem LED farlar hem deri koltuk aklımızı çeliyo sizce aradaki farkı vermeye değermi

Elegance paket 86 bin , Executive 95 bin gibi bir fiyat aldık siz ne dersiniz bu konuda veya başka az yakan araç öneriniz varsa tavsiye edebilirsiniz.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
30 kuruş civarı yakar tahminimce lpg de tabi lpg nin litre fiyatı da önemli.
Bence executive almalısın.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yorumlarınız için çok teşekkürler Ailecek executive de karar kıldık. Şuan aklımızda tek sorun lpg sorun çıkartırmı ve km de kaç kuruş veya 100km de kaç litre yakar?

Aracınız
Executive den sasmayin sehir ici 30 kurus km de sehir disi 20 kurus yapar ortalama.

Ticari takside elegance paketini kullanıyorum km de 29-30 kuruş civarı yakıyor bendekide otomatik LPG'nizde garanti dahilinde şimdiden hayırlı olsun..

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Herkese iyi günler foruma yeni kayıt oldum. 5 kişilik bir aileyiz az yakan geniş bir araç bakıyoduk yeni kasa lpg li otomatik civic aklımızı çeldi
Tasarım, genişlik olarak son derece yeterli geldi. Fakat 2 sıkıntı var yardımcı olursanız çok seviniriz.

1) Lpg li(benzin) otomatik istiyoruz aracı şehir içi nekadar yakar bu araç daha önce hiç lpg li araç kullanmadık

2) Donanım olarak Elegance paket bize her türlü yetiyo fakat hem LED farlar hem deri koltuk aklımızı çeliyo sizce aradaki farkı vermeye değermi

Elegance paket 86 bin , Executive 95 bin gibi bir fiyat aldık siz ne dersiniz bu konuda veya başka az yakan araç öneriniz varsa tavsiye edebilirsiniz.

lpg candır.elegance paketi al geç kardeş.zaten xenon var elegande da .deride şart değil diye düşünüyorum.lpg de ben 64 tl ye dolan depoyla ş.içi 285 km gidiyorum.o da 22 kuruşa denk geliyor.ş.dışıda 420 km yi gördüm.

O civarlarda yakiyosa gerçekten çok iyi elegance pakette xenon olsa executive hiç dusunmem ama yok o yuzden ikisi arasında kararsız.

Arkadaşlar bide En Önemli sorum daha önce lpg li arac kullanmadim gazı hangi istasyondan almalıyım sizce

Aracınız
Arkadaşlar bide En Önemli sorum daha önce lpg li arac kullanmadim gazı hangi istasyondan almalıyım sizce

2016 civic eco fb7 kullaniyorum.
Gazi nerde ucuzsa ordan aldim. Hic bi sorun yasamadim. Suandada shell den aliyorum. Uzun yolda 16 kuruslari gordum. Eger lpg siz alirsaniz pisman olursunuz

Geri