Civic FC5 Yeni Civic FC5 Fiyat listesi (2016 - 2017 - 2018)

Sadece arac altina uygulandigi camurluk iclerine uygulayamadiklarini aoylemislerdi sonucta sifir araba aliyorsunuz camurluk icindeki plastiklerin sokulmesini lastigin cikarilmasini kimse istemez falan diyerek damardan gjrmislerdi bilginiz olsun bunu soyleyende ankara bora bayisi.

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sadece arac altina uygulandigi camurluk iclerine uygulayamadiklarini aoylemislerdi sonucta sifir araba aliyorsunuz camurluk icindeki plastiklerin sokulmesini lastigin cikarilmasini kimse istemez falan diyerek damardan gjrmislerdi bilginiz olsun bunu soyleyende ankara bora bayisi.

Anladım çok teşekkürler, aslında doğru da bir bakış açısı. Altına pütür atıyorlar sanırım, sadece o uygulamayı isteyebilirim en azından.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=12520]gogo_26[/MENTION] [MENTION=12525]Fenci[/MENTION] [MENTION=8570]alper4071[/MENTION] [MENTION=12519]utkuyilmaz1903[/MENTION] anladigim kadariyla sizlerin araci 2018 model Alper arkadasimizin şasi numarasinin 10.hanesi yani uretim yilini gosteren hane 2017 yilini gosteren "H" harfi sizde durum nedir ? Şasi numaranizi kontrol edip bilgilendirme yapabilirmisiniz ?

[MENTION=12520]gogo_26[/MENTION] [MENTION=12525]Fenci[/MENTION] [MENTION=8570]alper4071[/MENTION] [MENTION=12519]utkuyilmaz1903[/MENTION] anladigim kadariyla sizlerin araci 2018 model Alper arkadasimizin şasi numarasinin 10.hanesi yani uretim yilini gosteren hane 2017 yilini gosteren "H" harfi sizde durum nedir ? Şasi numaranizi kontrol edip bilgilendirme yapabilirmisiniz ?

Bende de H. 2018 modelinde ne olması gerekiyormuş ki? Kazıklandık demeyin:)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Benim araç 2009 model ama sorgulayınca 2008 çıkıyor. Ruhsatta 2009 model yazıyor. İlginç

2009 FD6 Otomatik

Muhtemelen bunu tum kasalarda yapiyorlar ozellikle tescil tarihi yani trafige ilk cikis tarihi yilbasina yakinsa bi onceki yildan kalan araclari yeni kasa diye satiyor olabilirler diye dusunuyorum. Hatta ben arkadaslar aldiklari fiyatlari yazdiklarinda ve o donemki arac fiyatlarini baz alinca bu durumdan suphelenmistim ve Alper arkadasimiza da ozellikle sormustum. Maalesef bu konuda bilincsiziz butun toplum olarak ve bayilerde bu durumu avantaja ceviriyorlar gibi gozukuyor. Su olay olana kadar o şasi numarasina muhtemelen benim gibi bir kez bile bakmamis olanlarimiz var. Şasi numarasi denilince aklimiza sadece tramer kaydi geliyor. Yeni araç alacak olan arkadaslar bence ilk iş buna baksinlar çünkü bu durumu kullanabildikleri kadar kullanacaklar. [MENTION=10994]Biyolog[/MENTION]

Geri