Civic FC5 Yeni Civic FC5 Fiyat listesi (2016 - 2017 - 2018)

emr@h

0
Kaporayı verirken fiyat garantisi veremediklerini, Aralık başında net fiyat bildireceklerini söylemişlerdi. Maalesef 110Bin olmuş fiyat, ancak artık sabitlendiğini 110Bin'in değişmeyeceğini söylediler.
Sanırım ay içerisinde ingiltere için siparişleri topluyorlar, ay sonunda siparişleri geçiyorlar ve o zaman da kur sabitleniyor. Ona göre de net fiyatı ancak söyleyebiliyorlar. Neyse kavgada atılan yumruk sayılmazmış, 3Bin daha vericez mecbur. :(

Hayırlı olsun hocam çok güzel bi araç ben de kullanıyorum şimdiye kadar bi problem yaşamadım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Eywallah teşekkürler :)

Bu arada HB sahibi yakalamışken sorayım. Siz kışlık lastik taktırdınız mı? Tercihiniz ne oldu?
Kışlık lastiğimi sipariş ettim, Orjinal ölçüyü de değiştirmek istemedim. Bu durumda da 235 45 17 için de oldukça yüksek rakamlara çıkmam gerekti (Michelin Pilot Alpin tercih ettim).

Anladım. Bakalım görücez artık. Daha sonra deneyimlerimi ben de paylaşırım bilgilendirme için.

emr@h

0
Hocam ben mersinde yaşıyorum kış lastiği kullanmıyorum o yüzden bilgim yok araba konusunda içiniz rahat olsun çok memnun kalacaksiniz

emr@h

0
Arkadas hondanın tüm modelleri hakkında bilgi sahibi maşallah hepsini sürmüş test etmiş yalnız hiç yapici yorumu yok

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=5334]sezgi[/MENTION] Forum içeriği ve yapılan yorumlar hoşuna gitmiyor ise, uygulamayı silersin olur biter ;)
Bu mesaj hariç geriye dönük mesajları siliyorum konuyu uzatırsan dediğimi yapacağım ;)

aracı almadan hb füme için türkiyede bi çok bayi ile görüşmüştüm bir tanesi dün dönüş yaptı 107 000 e kadar aralık ayı içinde bırakabiliyoruz dedi.Bi tanıdığımdan öğrendiğime göre yılbaşından sonrada tüm araçlara %5 ile %8 arasında zam beklediklerini de ekledi.

xfenk

0
Merhaba arkadaşlar bende yeni civic lpgli otomatik (elegance) almayı düşünüyorum, hatta kapora bile verdim ama her kafadan bir ses çıkıyor. Ötv indirimi ile alacağım için 5 sene kullanmak zorundayım, alırsam pişman olurmuyum tavsiye edermisiniz. bu gün kararımı kesinleştirmem lazım

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba arkadaşlar bende yeni civic lpgli otomatik (elegance) almayı düşünüyorum, hatta kapora bile verdim ama her kafadan bir ses çıkıyor. Ötv indirimi ile alacağım için 5 sene kullanmak zorundayım, alırsam pişman olurmuyum tavsiye edermisiniz. bu gün kararımı kesinleştirmem lazım

Göçük konusu hariç herkes aracından memnun :eek:k:

Geri