yeni civic fc5 ince stepne ve kriko takımı

muratk

0
Aracınız
Civic FC5 2017
selamlar,
Her ne kadar 17 yıldır araba kullanıp, iki kere inik/patlak lastik vakası yaşasam da, bagajımda yedek bir lastik olmaması beni endişelendiriyor.
Lastik yarılmasını bir kenera koyuyorum, günün olmadık saatlerinde, tatilde, gezilerde, tali yollara girmişliğim vardır. Yerleşim yerine uzak olmadık bir zamanda pompanında çok işe yaramayacağı bir vakayla karşılaşırsam oldukca mağdur olurum diye düşünüyorum.
Hal böyle olunca mutlaka ince bir stepne ve kriko takımı alacağım kesin gibi.
Bu ürünleri temin konusunda bilgisi olanlar paylaşımda bulunabilir mi?
internette çokca var ama resimlerden kalitesini anlamak pek mümkün değil, tecrübe en güvenilir kayak.
Sıradan ucuz ürünlerden ziyade, orta ve üst kaliteyi tercih ederim.
paylaşımlar için şimdiden teşekkürler.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=7220]muratk[/MENTION] Bende 17 yıldır araç kullanıyorum bir kere kullandım son 10 yıldır hiç kullanmadım :)
Şu an 99 accord var adamlar stepnenin jantını bile takımla aynı janttan takmış.
Fb7 kasadan satan olursa alınabilir, güvenirlik konusunda hiç araştırmadım.

s3lck

0
Aracınız
Vallahi haklısınız hocam 95 bin lira para verip stepnesiz teslim almak birazda Honda'nın ayıbı, bundan önceki aracım Bmw idi onlarda stepne koymuyor ama en azından lastikler runflat yani patlamaz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
valla hocam haklısınız bende aynı duygular içerisindeyim ancak honda lastik masrafından dolayı olduğunu koymadığını sanmıyorum. çümkü şu an araçlarımızda verilen kompresör takımının aynısı audi de 1500 tl ye satılıyor servisinde. ancak dişarda bu komprösörün türkiye satıcısı tek bir nokta ve 250 tl satış fiyatı var en uygunu da burası hıonda servislerinde 200 tl sadece kompresör fiyatı. yalnız düşüncem şu şekilde hondanın karı şurdan malzeme sayısı azalıyor dolaylı olarakta işçilik vs. yoksa bir ince stepne veya orjinal jant ve lastikten kaçtığını sanmıyorum.

Aracınız
Bende daha önce 206 pug vardı. ağırlık yapıyo diye sökmüştüm stepneyi şimdiki civic imde de tüp takılı olduğu için kaldırmıştım. alacağım fc5 de de olmadığına sevindim :) kısacası hiçbir aracımda stepne yoktu. onun yerine piyasa malı kompresör vardı hep. iki kere lastik patladı (durduğu yerde inmişti) , gayet güzel şişirdim lastikçiye gittim. sonuç olarak tercih meselesi.

muratk

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Lastikciye gitmeye, inik lastiği şişirmeye üşenmiyorum da
gecenin bir yarısı başıma gelirse lastikci bulma şansım hiç yok gibi birşey

Aracınız
Lastikciye gitmeye, inik lastiği şişirmeye üşenmiyorum da
gecenin bir yarısı başıma gelirse lastikci bulma şansım hiç yok gibi birşey

Sabah bidaha basarsin kardes:) birde zaten hava tutmayacak kadar patladiysa yani yarildiysa, o lastikten zaten hayir gelmez. Ben galiba patlak lastik ustunde agir agir lastikciye giderim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

muratk

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Stepne henuz edinmedim9

Aracınız
Civic FC5 2018
Lastiğe giren çivi tabandan girip yanaktan çıktı. Stepne olsaydı 15 dk. da yoluma devam ederdim. Ama 3 saatime mal oldu.
Stepne işini araştırmaya başladım. IMG_20190911_162559.jpeg

ELE-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri