Civic FC5 Yeni Civic Fc5 koltuk kılıfı

kayhanbozkus

0
Yönetici
Dediğim gibi 150 ye yaptırdım izmirde. Arkada ortadaki kolçak yerini fermuarlı yaptı, kolçağı kaldırırsanız fermuarla kapatıyorsunuz. Ahım şahım bişey olmasa da benim işimi gördü doğrusu. Maksat 2 ufaklığın koltuklarda yaratabileceği felaketi azaltmak :)

Ekli dosyayı görüntüle 4338 Ekli dosyayı görüntüle 4339 Ekli dosyayı görüntüle 4340 Ekli dosyayı görüntüle 4341 Ekli dosyayı görüntüle 4342
Zevk meselesi tabii ama bu hic olmamis ki yani resmen baska bi urunun kilifini buna zorla uydurmuslar gibi duruyor.

VTEC Otomatik (ES7) - Beyaz - 2004
Elegance Eco Otomatik (FB7) - Beyaz - 2013
Elegance Eco Otomatik (FC5) - Beyaz - 2017

kayhanbozkus

0
Yönetici

faruk

0
Aracınız
lastikli olduğu için hepsine olur
en güzeli koltuk koruma yaptır ne dökülürse dökülsün temiz leniyor bence

aracına koltuk kılıfı taktıran oldu mu?
ben düşünüyorum(malum çocuklar küçük ve koltukların üzerinde ayakkabıyla sıkca geziyorlar).
İnternetten bakıyorum ama uyup uymayacağını kestiremiyorum. iş yoğunluğundan sanayiye de bir türlü uğrayamadım. Bildiğiniz/Önereceğiniz bir marka var mı?
Bir de renk ne yapsam acaba(Gerçi bu zevk meselesi ama)? araç rengi gümüş gri. iç koltuklar bildiğiniz gibi siyah.

Fb7 aracım için Ankara'da döşemecioğlundan sipariş ederek kılıf almıştım. Biraz takması uğraştırıyor ama tam oturuyor. Onlar çıkardıysa oradan alın derim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri