Yeni Civic Heyecani

bagaj havuzu, boya koruma, kaucuk paspaslar, balik sirti verdiler. Trafik seti ve yangin tupunu zaten verirler diye tahmin ediyordum, gosterikleri aracta stepne icin kilif ve arka koltuk arkasina gerdirme aparati da vardi. Bunlari da kontrol edicem.

Bayi boya koruma verdigi icin yine de seramik kaplamaya ihtiyac olur mu acaba ?

Boya korumanın türünü sor bence. Nano değilse eğer 2-3 ay iş görür. Zaten yıkamacıda dikkatli bakarsan anlarsın. su kayar üzerinden. Nano olanlar daha uzun ömürlü oluyor ve ufak tefek çizilmelere karşıda koruyorlar (çicikten kastım arabaya sürtünerek geçenler, otlar, fırça ile yıkarsan fırça izi gibi). korumanın adını bence kesin öğren ve buradan paylaş ki bizlerden de kullanan olmuşsa yorum yapar. ZR53 yaptırdım mesela baya güzel, 1 yıl ömür biçiyorlar ama sanırım 6-7 belki 8 ay ancak. ama araba çok az kirleniyor. Bir de aklıma geldi. camların şuan tertemiz iken cam su kaydırıcı yap. yine hepsiburadadan alabileceğin bi ürün nasiol. kendin bile yaparsın 10-15dk sürmez. hatta arabayı teslim alırken rica et yardım bile ederler :) http://www.hepsiburada.com/liste/na...d=otm09n030&categoryId=20024792&SKU=OTM09N030

Mesaj yazicaktim forum, database hatasi verdi :(

Simdi Ciftkurtlar'i aradim 4A diye bir firmayla anlasmislar, onlar yapicakmis uygulamayi, detayini bilmiyorlarmis. Araci teslim ederken trafik seti, yangin tupu, stepne kilifi, gergili stepne sabitleyicisini de verecekler.

Su kaydiriciyi arastiriyorum, sonradan kendim uygularim garajda. Bu koruma uygulamalari hakkinda biraz daha forumu arastirayim,
Verdiginiz bilgiler icin cok tesekkurler.

Aracınız
Hepinize selamlar degerli forumdaslarim

İsmim Ozer

Yaklasik 1 yildir yaptigim arastirmalar sonucunda sifir km 2014 cıvıc elegance eco&lpg otomatik arac almaya karar verdim. Siparisi verdim onumuzdeki hafta nasip olursa aracimi teslim alacagim.

Teslim alirken ozellikle kontrol etmem gereken bir sey varsa yorumlarinizi beklerim

Tesekkurler
Herkese keyifli forumlar
motor muhafaza kapagını kesinlikle iste 2014 lerde kaldırdılar var deseler bile inanma baktır çünkü yok...

Geri