Yeni civic ile tanistim ,)

Mehmed

0
Merhabalar 2013 1.6 tdi polo kullanicisiydim ve dun itibaren 2015 civic takasi ile civic ailesine dahil olmak harikaymis bunu anladim :)

Size ufak sorularim olacakti benim aractaki tup atiker tum forumlara baktigimda herkez brc takilmis benimkine neden atiker olmus olabilir?

Ayrica tupde giderken benzin gostergesi dusuyor bu.normalmidir?

Trust

0
Aracınız
Araç sıfır bayiden atiker lpg olarakmi size teslim ettiler?

Mehmed

0
Ben ikinci el olarak aldim bayide takiligelmis oyle soylediler 1.000 km aracim henuz

Trust

0
Aracınız
Ben ikinci el olarak aldim bayide takiligelmis oyle soylediler 1.000 km aracim henuz
Sizin araç öyle ise eco model değil alıcı daha sonra lpg taktirip size satmış fabrikasyon araçlar lpg de BRC çıkışlı olarak sunuluyor .
Umarım aracı uygun fiyata almışsınızdır.

Mehmed

0
Cok ilginc değilmi sifir aliyor ve navigasyon, citaya civic ve spoiler yaptirmis tupsuz neden alsin ki fabrika cikisi kesin eminsiniz dimi atiker olmamasina peki egerki tup bayide takildiysa marka secme lüksü varmi musterinin ?
Yada bayide atiker taktirdiysa hala garantisi devam edermi

Trust

0
Aracınız
Bu paraya su anda elegance orjinal lpg li 70 bine alına biliyor belki aksesuar olduğundan fiyat makul gibi.bazen bayiler şöyle bir teklifte buluna biliyor .
Size normal benzinli verelim lpg yi biz yada dışarda taktirin diyor.
Zaten çok fark yok diyip kullanıcıyı kafasını karıştırıyor ben bunu bizzat yaşadım.garanti olayı dışarda takıldı ise motor garanti dışı kalır servis takti ise sadece o servis garantisi altında garanti olur.
Diğer servisler uğraşmaz .atiker ne kadar iyi sayilsada brc prins gibi olmadığını biliyorum.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1647]Mehmed[/MENTION]

Aracınız hayırlı olsun, avansis arkadaşımız sorularınıza cevap vermiş.

Kendinizi tanışma bölümünde tanıtır mısınız, iyi forumlar.

Aracınız
Selamlar bizde 1 ay önce 2 tane premium otm. aldık... ikisine de atiker lpg takıldı honda Çamkıran da...

Zannedersem ECO değil sizinkiler.

Hayırlı olsun

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri