Civic FC5 Yeni civic lpg taktiran

Arkadaşlar ben dışardan taktırdım. Ankarada brc nin iç Anadolu bölge bayisine taktırdım. Orjinal honda kit takıldı
Fabrikasyon yani.boylece 3000 liram cebimde kaldı. Fabrikadan takılanla hiçbir farkı yok.tupte ustalık ve takılan servis çok önemli. Gider dandik bi yerde taktirirsaniz sorun yaşarsınız tabi.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Van honda kaval bayii ile konuştum aracımıda ordan almıştım 4000 tl istediler lpg için garantide bozulmuyo ilk benzinli aldığımda pişman olmuştum zaten tüplü almadığım için galiba garantiden olmamak için 4000 bayılacam pazartesi günü. Araç otomatik olduğu için aslında korkuyorum garanti dışı kalmasından honda eyw sorun oranı çok düşük bi marka ancak bu sprun çıkmayacak anlamına gelmiyo diye düşünüyorum siz ne dersiniz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

vss

0
Aracınız
Van honda kaval bayii ile konuştum aracımıda ordan almıştım 4000 tl istediler lpg için garantide bozulmuyo ilk benzinli aldığımda pişman olmuştum zaten tüplü almadığım için galiba garantiden olmamak için 4000 bayılacam pazartesi günü. Araç otomatik olduğu için aslında korkuyorum garanti dışı kalmasından honda eyw sorun oranı çok düşük bi marka ancak bu sprun çıkmayacak anlamına gelmiyo diye düşünüyorum siz ne dersiniz

4000 tl fazla. bütün bayiler 3000tl civarı. başka bayilerden fiyat alın

Hocam zaten fabrikasyon olmadığı zaman dışardan nereye taktirirsaniz taktirin garanti devam ediyor. Sadece motor garantimiz 6 yıldan 3 yıla düşüyor. Bende daha öncede otomatik civic vardı lpg li 6 yil sürdüm .hiçbir sorunla karşılaşmadım içiniz rahat olsun.tupe en uyumlu araba honda dır. Ancak lpg yı takan usta çok önemli tabi.4000 TL çok .Ankarada 2600 TL ye takıyorlar.

Aracınız
Hocam zaten fabrikasyon olmadığı zaman dışardan nereye taktirirsaniz taktirin garanti devam ediyor. Sadece motor garantimiz 6 yıldan 3 yıla düşüyor. Bende daha öncede otomatik civic vardı lpg li 6 yil sürdüm .hiçbir sorunla karşılaşmadım içiniz rahat olsun.tupe en uyumlu araba honda dır. Ancak lpg yı takan usta çok önemli tabi.4000 TL çok .Ankarada 2600 TL ye takıyorlar.

Bana dışarıdan taktırırsam eğer garanti bozuluyor dendi . Ankaradaki bayinin numarası ya da ismini verebilir misiniz . Usta önemli tabi ankaradaki usta iyi mi bu konuda

Mavi Denizler bayinin adı İnternete adresi telefonu ve yaptıkları işlerle ilgili bilgi mevcut. Telefon ederseniz size gerekli bilgileri vereceklerdir.Size yanlış bilgi verilmiş. Garanti 3 yıla düşüyor. Oda dediğim gibi motor garantisi. Ornegin müzik sistemi gene 6 yil garantili.

vss

0
Aracınız
Mavi Denizler bayinin adı İnternete adresi telefonu ve yaptıkları işlerle ilgili bilgi mevcut. Telefon ederseniz size gerekli bilgileri vereceklerdir.Size yanlış bilgi verilmiş. Garanti 3 yıla düşüyor. Oda dediğim gibi motor garantisi. Ornegin müzik sistemi gene 6 yil garantili.

yanlış biliyorsunuz.motor garantisi tamamen bitiyor.brc 2 yıl motor garantisini kendi veriyor.ayrıca 3yıl garanti+3 yıl uzatılmış şartlı garantiden sadece şartlı garanti bitiyor.sadece motor hariç diğer aksamlar 3 yıl garantiye düşüyor.

Brc yetkili servis ise honda yetkili servis ile ayni sayilip garanti 3 yila dusuyor ki bende bu sekilde oldu. Bulun bir brc yetkili servis kafaniz rahat etsin. Bosa fazla para vermeyin.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
vanda var bi brc servisi ama ustaymış falan hiç bir bilgim yok direk gidip bağlatsam lpgyi brc servis olarak yani işlerinde nasıllardır genel olarak onu merak ediyorum. İstanbul da bi servisi aradım motor garantisi tamamen bitiyo dedi diğer aksamların garantisi 3 yıla düşüyo ama lpg taktırdığınız yer zaten motor garantisini veriyo dedi

Geri