Civic FC5 Yeni civic lpg taktiran

serdar

0
Brc taktırın taktıracaksanız geçen yıl ben 140 tlye 900 km taptım orjınal fabrıka çıkışi benım araç sehir içide 35 kuruş yakıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Motor garantisi lpg den kaynaklanan arızalar için bitiyormuş .onun içinde brc yetkili servisleri 2 yıl garanti veriyor. Lpg den kaynaklanmayan bir arıza da ise 3 yıllık garanti devam ediyor. Yetkili servisten aldığım bilgi bu yönde oldu.diger donanimlar içinse dediğiniz gibiymiş. 6 yıldan 3 yıla düşüyormuş.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bitlis tatvan brc bayisi lider oto gaza gittim bugün 2.350tl ye honda kit için anlaştık cuma günü taktırıcaz inş. Yardımlarınız için çok teşekkürler sayenizde büyük bir külfetten kurtuldum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
araca sonradan lpg taktırmakla garanti kesin olarak devre dışı kalıyormu ? ve fabrıka cıkıslı olmasıyla sonradan taktırmak arasında bi fark varmı acaba 26 parça değişti muhabbeti dışında.
15 güne kadar aracı alıcam eco modelmı yoksa benznlı alıp kendımmı taktırsam lpg diye aradayım açıkcası.

Arkadaşlar benim Ustam brc var bana brc az sesli tık tık diye hafif ses yapar gfi sıfır ses oda brc nin ürünü onu takalım takacaksan diyor bilginiz olsun garanti ise bildiğim kadarı İLE 6 yıl garanti 3 e düşüyor

Aracınız
Fabrika çıkışlı lpgli aracı olan biri yardımcı olabilir mi acaba. Lpg göstergesi nerde ve nasıl çalışıyor mümkünse video da atarsa çok memnun olurum ve lpgye geçince araç range değişiyor mu lpgye göre

Geri