Yeni Civic Sedan Honda Go Navigasyon

Hade86

0
Yeni Civic Sedan Honda Go Navigasyon taktıran arkadaslar !! flash diskten video izleniyormu acaba ??

Himm bende taktirmak istemistim ama servisten ne ise yariyor bilmiyorum ama go ozelligini v.s kullanamayacagimi executivedeki bir cok ozelligin olmayacagini soyledi servis yetkilisi.siz taktirmisiniz bilgi verebilirmisimiz acaba.neler var neler yok.

GT-I9190 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hade86

0
Himm bende taktirmak istemistim ama servisten ne ise yariyor bilmiyorum ama go ozelligini v.s kullanamayacagimi executivedeki bir cok ozelligin olmayacagini soyledi servis yetkilisi.siz taktirmisiniz bilgi verebilirmisimiz acaba.neler var neler yok.

GT-I9190 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

benim taktırma sebebim ekranın biraz daha büyük olması. dokunmatik - navigasyon - cd calar - flash diskten video oyantıyor ama el freni cekikken. baskada özelliği yok :) elegance üzerindeki iğrenc ekrandan bin kat guzeldir genede.

hnd004

0
Aracınız
ben ikinci el buldum.önerir misin almak için?klasik elegance ekranından dah büyük mü?telefonla bağlatı oluyor mu youtube vb?

Aracınız
almayı düşünenlere tavsiyem sakın ha! Beş para etmez bir cihaz. 2400 tl verdim ve pişman durumdayım. (elegance versiyona takılan cihaz) Değiştirmeye çalışıyorum şu an. isteyen varsa vereyim uygun fiyata :)

Geri