Yeni civic sedan Lpg yakit degerleri yuksek cikiyor

Aracınız
Arkadaslar yeni civic sedan ocak ayindan beri lpg yakit tuketimini Ordu merkezde takip ediyorum. En son bugun aldigimda karisikta 38 kurus yakit tuketimi vardi. Lpg litre fiyati 2.61 tl.dir. Sehir disinda da 26 kurus yakmaya basladi. 2013 premium kullaniyordum lpg 2 tl ilen 15 kurus sehirlerarasi 20 kurus sehir ici idi. Lpg fiyat artisini dikkate aldigimda yuzde 30 artmis. Dolayisiyla sehirici 26 kurus sehirlerarasi 20 kurus civari olmasi lazim. Yeni civic eskisinden daha mi fazla yakiyor!...

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Su an arabam 3.800 km.de ve bildigim kadariyla rodaj honda tarafindan fabrika imalat asamasinda yapilmaktadir. Sayin asi baskentli sizin arac kac km.de su an. Pazartesi servise kayit actirmayi dusunuyorum.

Su an arabam 3.800 km.de ve bildigim kadariyla rodaj honda tarafindan fabrika imalat asamasinda yapilmaktadir. Sayin asi baskentli sizin arac kac km.de su an. Pazartesi servise kayit actirmayi dusunuyorum.

7000 km oldu 5500 den sonra cok farketmeye basladi havalarin isinmadindanda fark olabilir tabiki

SM-A9000 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

979f70ac6e337d692a39973803cc0e0f.jpg

SM-A9000 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

RFTCLK

0
Aracınız
Çok iyi değerler. Karma tüketim mi yoksa şehir dışı mı değerler? Bir de gazı nereden alıyorsunuz Ankara'da?

etab5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

RFTCLK

0
Aracınız
Anladım hocam sağolun. Benim değerler de litre bazında benzer sizinle. Çoğunlukla Beypazarı Ankara arası ve çok az da şehir içi kısa mesafe.

etab5 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri