Yeni civic!

Merhaba! Yeni civic sayfasında sadece FC5 var. Yeni civic dendiği zaman FK7 ile ilgili bütün yorumları da tek bir yerde görmek isterim açıkçası. Benim gibi düşünen FK7 sahipleride vardır illa ki. Bunun için bir aksiyon başlatmanızı rica ediyorum. Eksikler baya fazla, app oluşturmak ile olmuyor. Eksiklerin giderilmesi için de bir çalışma yapılması gerek. Uzun zamandır bekliyorum acaba açarlar mı bir FK7 ile ilgili kısım diye fakat hiç bir çalışma olmadı. Yardımlarınızı rica ediyorum. Takıp önemli;)

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

OnurHas

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Aslında FK7 için ayrı bir sayfa var ama FC5'in altında gözden kaçıyor maalesef. Belki Forum yönetimi buna ayrı bir başlık açma yoluna gider ilerleyen zamanlarda. Sayımız gün geçtikçe artıyor çünkü.250593

Aslında FK7 için ayrı bir sayfa var ama FC5'in altında gözden kaçıyor maalesef. Belki Forum yönetimi buna ayrı bir başlık açma yoluna gider ilerleyen zamanlarda. Sayımız gün geçtikçe artıyor çünkü.Ekli dosyayı görüntüle 250593
Teşekkürler OnurHas. Aynen sayı artıyor ve insanlar merak ediyor. Herkesin fikrine ihtiyaç duyulan bir zamandayız. Forum iyi insanlar güzel fakat belirtici başlıklar sıkıntılı.

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Forum var @OnurHas hocam cevap vermiş, bazı eklemeler yapmak istiyorum. Civic hb fk7 kasanın bu kadar tutacağını tahmin etmiyorduk ana sayfadaki forumların aşağıya uzamaması için de alt forum olarak ekleme yaptık. Zamanın da 9. jenerasyon hb kasa için anasayfa üzerinde forum oluşturduk ancak 4 yıl gibi bir sürede sadece 73 konuya ulaşabildi. Son olarak google üzerinde ''civic fk7'' yazılarak arama yapıldığı zaman ilk sırada forum içerisindeki fk7 forumuna ulaşılabiliyor. Zaman zaman forumların yerlerin de düzenlemeler yapılıyor duruma göre bu forumu da ayar atabiliriz, keyifli forumlar.

Geri