Yeni civicFC5 1000 KM Bakımı

Aracınız
Aracimi 26 Aralik da almistim. Bugun 1000 km bakımına getirdim. Mersindeki servisi selden dolayi su basmış bu yüzden Adana yetkili servisine getirmek zorunda kaldım.
019915fc0d36f2da69a32de252d2ca30.jpg

Servis gerçekten çok iyi araç girişi vs yapılırken çalışanlar çok saygılı ve kibarlar.

TURKCELL T70 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mRocK

0
Aracınız
[MENTION=5452]mhmttkpln[/MENTION] öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın

aynı araçtan bende aldım henüz teslim almamış olsamda 1000km bakımına geldiğinize göre deneyimleriniz olmuştur ilk görüşünüz nedir araç hakkında?

Aracınız
[MENTION=5452]mhmttkpln[/MENTION] öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın

aynı araçtan bende aldım henüz teslim almamış olsamda 1000km bakımına geldiğinize göre deneyimleriniz olmuştur ilk görüşünüz nedir araç hakkında?
Şöyle söyleyeyim daha önceki aracim Polo 1.6tdi di. Ona göre aşırı derecede rahat konforlu bir sürüşü var. Araç geniş ve ferah. Arka koltuk diz mesafesi çok iyi. Yakit konusunda da hala çözemediğim bazı olaylar var. Bayii cikisinda depoyu fulledim 240 km gitti. Sonra 65 liralik aldim 120 km gitti dün akşam 50 liralik aldim depo doldu. Aldığımdan bu yana 340 km yol yaptim. Hala bir çizgi tüp var. Bu son depoyla yakıtın çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Aracin farlari bana kalırsa sadece önünü aydınlatıyor yanlara çok iyi ışık verdiğini düşünmüyorum. Ama önünü iyi aydınlatıyor. Mersinde son 4 gündür sağanak yağış var ve farlar yeterli ama yanlari aydınlatmiyor. Eğer sizin sorunuz varsa cevaplayabilirim.

Aracınız
1000 km bakımı için herhangi bir ücret vermiyoruz değil mi?
Benim de geçti ama henüz gidemedim. Yakıt konusunda uzun yolda gaz 2,50TL iken 20 krş yakmıştı ama ikidir ölçüyorum şehir içi 30 krş civarı yakıyor...

Aracınız
Şöyle söyleyeyim daha önceki aracim Polo 1.6tdi di. Ona göre aşırı derecede rahat konforlu bir sürüşü var. Araç geniş ve ferah. Arka koltuk diz mesafesi çok iyi. Yakit konusunda da hala çözemediğim bazı olaylar var. Bayii cikisinda depoyu fulledim 240 km gitti. Sonra 65 liralik aldim 120 km gitti dün akşam 50 liralik aldim depo doldu. Aldığımdan bu yana 340 km yol yaptim. Hala bir çizgi tüp var. Bu son depoyla yakıtın çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Aracin farlari bana kalırsa sadece önünü aydınlatıyor yanlara çok iyi ışık verdiğini düşünmüyorum. Ama önünü iyi aydınlatıyor. Mersinde son 4 gündür sağanak yağış var ve farlar yeterli ama yanlari aydınlatmiyor. Eğer sizin sorunuz varsa cevaplayabilirim.

Sizde farların su alma ve buharlaşma sorunu yok muydu ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Servise bildirmediniz mi değişim icin yanı servis bu konu hakkında ne dedi hocam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar öncelikle merhaba sizlerin sorularınıza cevap verim isterseniz bende exe donanım cıvıc var
75 tl fulledım 265 km gitti yanı buda şehir içinde 0,29 yada 0,30 kuruş demektir. bu bahsettiğim değer tamamen şehir içi
şehir dışı ise 350 km gidilebir diye düşünüyorum birde lpg yi bildik marka alınız ve lpg ışıgı yandıgı zaman fulletın daha belirleyici bir sonuç alırsınız
lpg yi az az aldıgınızda hava dasılır buda yanılmaya neden olmaktadır iyi çalışmalar cevap verdiysem

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
1000 km bakımı için herhangi bir ücret vermiyoruz değil mi?
Benim de geçti ama henüz gidemedim. Yakıt konusunda uzun yolda gaz 2,50TL iken 20 krş yakmıştı ama ikidir ölçüyorum şehir içi 30 krş civarı yakıyor...

1000 km bakımı ücretsiz, genel kontrol yapılıyor.

Aracınız
1000 km bakımı konusunda ayrıntılı bilgi alabilir miyim? Neyine bakıyorlar bir haftalık aracın?

Geri