Yeni civicte otomatik sunroof açılmayı iptal etme

Aracınız
Civic FC5 2019
Yeni civicte kumanda ile açma tuşuna basılı tutulduğunda camlarla birlikte sunroof da açılıyor. Bunun iptali mümkün mü ?

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Ben sadece aracin camlarini acmak istiyorum her seferinde sunroof aciliyor ve kendim kapatiyorum

Tecrübe ettiğim tüm araçlarda bu şekildeydi hocam. Emin değilim ama muhtemelen sizin yapabileceğiniz bir ayar yok araçta. Serviste falan yapılır mı bilmiyorum.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bende aksini duymadım her açılışta bütün camları açıyor . Eğer varsa sunroof için ayrı bağlantısı o kesilirse açılmaz ama ayrı mı bağlantı yoksa bütün mü bilemiyorum.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bende aksini duymadım her açılışta bütün camları açıyor . Eğer varsa sunroof için ayrı bağlantısı o kesilirse açılmaz ama ayrı mı bağlantı yoksa bütün mü bilemiyorum.
Bana çok saçma geldi araca binmeden içi havalansın diye uzaktan camları açıyorum sunroof açılıyor bunun bir ayarı olmalı ya da sadece rahatsız olan ben miyim acaba ?

OnurHas

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Bana çok saçma geldi araca binmeden içi havalansın diye uzaktan camları açıyorum sunroof açılıyor bunun bir ayarı olmalı ya da sadece rahatsız olan ben miyim acaba ?

Bu açılır tavanı mevcut bütün markalarda böyle bildiğim kadarıyla. Kayınpederde C-Max var, onunki de tavanla birlikte camları açıyor.

Aracınız
Civic FC5 2018
Boyle birsey yapilabilse bile bu seferde acikken kapatmayacaktir. Bence bu daha kotu.

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar

Valla ilk seni gördüm hocam :) Neden rahatsız oluyorsun peki? Havalandırma için açıyorsan ne güzel yukardan da havalanır :) Yağış vs. durumunda zaten normal camdan da içeri su girecektir. Tabi ki tavandan daha çok girer ama yağmurlu hava altında da havalansın diye camları açacağınızı sanmıyorum.

Geri