Yeni CivicTR yayına girdi !!!

Leo

0
Arkadaşlar,

Bir süredir arayüz çalışmalarımız devam etmekteydi. Son durum olarak forumu eksiksiz bir şekilde vBulletin forum sistemine taşımış olduk.

-Kullanıcı dostu forum arayüzü. Kullanıcı galerisi. Hızlı fotoğraf ve video paylaşımları.Yeni imza ve avatar sistemi. Konu tasarımları ve forum dizaynı. Akıllı telefon tarayıcısı kullanılabilecek mobil sürüm eklendi.Ve daha aklıma gelmeyen Yeni yönetim paneli gibi birçok özellik eklenmiş oldu.Bundan sonrada yenilik ve geliştirme işlemlerimiz devam edecektir.

Hizmet aldığımız sunucularıda değiştirip portalı daha hızlı ve profesyonel bir firmaya taşıdık. Bu sayede hız ve erişim gibi sorunları minimize etmiş olduk. Sunucudan kaynaklanan TapaTalk bağlantı sorunlarıda giderildi.

Daha öncede söylediğimiz gibi CivicTR hepimizin, bu yüzden sizlerden gelen öneri ve görüşlerinizi bizimle paylaşırsanız elimizden geldiği kadar gaz pedalına basacağız.

Hepbirlikte bol civicli günlere.

hayırlı olsun bakalım.

bence tema güzelleştirilse iyi olur arkadaşlar. bana güzel gelmesi nedense.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Teşekkürler arkadaşlar.
[MENTION=407]Regionella[/MENTION] hocam temayla ilgili düzenlemelerimiz devam ediyor ;)

Tapatalk ile uyumsuz sanırım. Öncelikle tapatalkta cevaplanan başlıklar kısmı boş çıkıor. yani daha önce yazıştığım konuları takip edemiyorum. Birde tapatalkta bi konu başlığına tıklayınca alakasız başka bi konu açılıyor. örneğin anahtarlıkla ilgili konu başlıına tıklayınca egsoz ile ilgili yazılan konu açılıyor. Tapatalk ile uyumsuz sanırım yeni site.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Tapatalk ile uyumsuz sanırım. Öncelikle tapatalkta cevaplanan başlıklar kısmı boş çıkıor. yani daha önce yazıştığım konuları takip edemiyorum. Birde tapatalkta bi konu başlığına tıklayınca alakasız başka bi konu açılıyor. örneğin anahtarlıkla ilgili konu başlıına tıklayınca egsoz ile ilgili yazılan konu açılıyor. Tapatalk ile uyumsuz sanırım yeni site.
[MENTION=16]teachers71[/MENTION] Sinan abi, Vbulletin istemine geçişimiz sırasında, konuların link yapısı değişti, aynı konunun link yapısı eski sistemde farklı olduğu için, tapatalka kayıtlı eski konularınız tapatalk kayıtlarından çıkmış oldu.
Farklı konuya gidiş problemi tapatalkın kendisinden kaynaklanıyor olabilir.
Daha önce yaşadığımız mesajların gitmeme veya birden fazla gitme problemi sunucu değişimiyle ortadan kalktı.

Geri