Yeni Honda Civic FE Kasa 2022 ( Öğrenelim, Bildiklerimizi Paylaşalım )

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Fe1 kasada müzik dinlerken kullandığınız ses ayarlarınızı paylaşabilirmisiniz arkadaşlar eğer ayarlama yaptıysanız tabi ben hala ilk günki gibi kullanıyorum sesi mevcut ayarlardan nasıl daha kaliteli hale getirebilirim bilgisi olan varmı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Erkan Ozden
Aracınız
Civic FE1 2021
Fe1 kasada müzik dinlerken kullandığınız ses ayarlarınızı paylaşabilirmisiniz arkadaşlar eğer ayarlama yaptıysanız tabi ben hala ilk günki gibi kullanıyorum sesi mevcut ayarlardan nasıl daha kaliteli hale getirebilirim bilgisi olan varmı

Günaydın,
orta ve bas ı 2 tık yukarıda,
tiz i 2 tık aşağıda kullanıyorum, idare ediyor.

Bu arada, Ses seviyesini 20 nin üstünde kullandığınızda kapılar da bas lara eşlik ediyor. :)

Daha kaliteli müzik dinlemek için kapılara yalıtım şart gibi duruyor.

İyi günler

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Günaydın,
orta ve bas ı 2 tık yukarıda,
tiz i 2 tık aşağıda kullanıyorum, idare ediyor.

Bu arada, Ses seviyesini 20 nin üstünde kullandığınızda kapılar da bas lara eşlik ediyor. :)

Daha kaliteli müzik dinlemek için kapılara yalıtım şart gibi duruyor.

İyi günler

Teşekkür ederim kapılardan ziyade bu kasada camlarda sıkıntı var gibi camı yarıya kadar indirip kapıyı kapatın cam boşlukta gibi duruyor yalıtım ile düzeltilebilir herhalde :)

EK7

Aracınız
Civic FC5 2019

Müzik dinlediğiniz cihaz her ne olursa olsun eğer müziği orjinal haliyle üretildiği gibi dinlemek istiyorsanız tüm ayarları nötrde bırakmanız gerekir. müziği üretenler nötr hoparlörlerle çalışır. şarkıya EQ ayarı yaparlar zaten. dinleyiciler o şarkı için ideal EQ ayarını kendisi bulamayacağından müziği üretenler şarkıya EQ yapar ve size sadece nötr hoparlörden dinlemek kalır. siz şarkıya bir de kendi müzik sisteminizde EQ ayarı yaparsanız orjinal müziği değil, sizin modifiye ettiğiniz şekliyle dinlemiş olursunuz. o yüzden eğer müziği orjinal haliyle dinlemek istiyorsanız radyo, spotify, müzik kaynağı ve sistemi her ne olursa olsun EQ ayarlarını nötrde bırakmanız gerekir.

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Müzik dinlediğiniz cihaz her ne olursa olsun eğer müziği orjinal haliyle üretildiği gibi dinlemek istiyorsanız tüm ayarları nötrde bırakmanız gerekir. müziği üretenler nötr hoparlörlerle çalışır. şarkıya EQ ayarı yaparlar zaten. dinleyiciler o şarkı için ideal EQ ayarını kendisi bulamayacağından müziği üretenler şarkıya EQ yapar ve size sadece nötr hoparlörden dinlemek kalır. siz şarkıya bir de kendi müzik sisteminizde EQ ayarı yaparsanız orjinal müziği değil, sizin modifiye ettiğiniz şekliyle dinlemiş olursunuz. o yüzden eğer müziği orjinal haliyle dinlemek istiyorsanız radyo, spotify, müzik kaynağı ve sistemi her ne olursa olsun EQ ayarlarını nötrde bırakmanız gerekir.

Yani nasıl yapmam lazım ayarları spotify den dinliyorum genelde

Ad Soyad
UMTBRT
Aracınız
Civic FE1 2021
arkadaşlar Fe kasa 1.5 turbo eco aracım var. araç ilk çalıştırdığımda sesli çalışır gibi, uğultu ve rüzgar sesi gibi. sizde de aynı mı?

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhabalar
LPG depomu tamamen bitirdim ve yine aynı pompa aynı istasyondan almak üzere
Shell LPG 35,58 lt x10.45 tl: 371,78 alım ile KOMPLE İSTANBUL İÇİ DEĞERLER olarak ve daha henüz BİTTİ SESİ GELMEDİ BİLGİNİZE Ekli dosyayı görüntüle 268193

2018FC5 EXE ECO
2020FC5 EXE ECO
2021 FE EXE ECO

Son düzenleme:
Geri