Yeni Honda Civic FE Kasa 2022 ( Öğrenelim, Bildiklerimizi Paylaşalım )

Aracınız
Merhabalar öncelikle herkese kazasız beladız binmek nasip olsun inş. Bugün FE elegqnce LPG almak kısmet oldu. Multi medya da flash üzerinden kullanmak istedim. Mp4 formatlı video attım çalışmadı, mp3 uzantılı şarkı attım yine çalıştıramadım. Flash ı boş görüyor. 2 fqrklı bellekten denedim. Uzantı ne olmalı ve video oynatıyor mu acaba?

EK7

Aracınız
Civic FC5 2019
Meehaba
Yaptırınca geçiyormu titreme siz denediniz mi veya yaptırdınız acaba ?

2018FC5 EXE ECO
2020FC5 EXE ECO
2021 FE EXE ECO
Ben 10 gun oldu alali. 1 hafta guncelleme olmadan bindim ve gariplikler sezdim. Lpgye fc5’in gecisinden bile daha cabuk geciyordu nerdeyse 30 saniye falan suruyodu calistiktan sonra ve rolantide bile titreme yapiyordu bazen kalkislarda da. Cumartesi guncellemeyi yaptirdim simdi lpgye fc5 gibi surede geciyor ve su an gariplikler gitti diyebilirim. rolantide dalgalanma vs yok.

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Merhabalar öncelikle herkese kazasız beladız binmek nasip olsun inş. Bugün FE elegqnce LPG almak kısmet oldu. Multi medya da flash üzerinden kullanmak istedim. Mp4 formatlı video attım çalışmadı, mp3 uzantılı şarkı attım yine çalıştıramadım. Flash ı boş görüyor. 2 fqrklı bellekten denedim. Uzantı ne olmalı ve video oynatıyor mu acaba?

İki farklı usb girişi olması gerek ikisinide denedinizmi ben exe plus ta flash bellekten mp3 formatında dinleyebiliyorum. Video yu direkt mp4 olarak desteklemiyor olabilir araç dönüştürmeniz gerekebilir dönüştüreceğiniz format bilgisi kullanım kitapçığında olması gerek

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Ben 10 gun oldu alali. 1 hafta guncelleme olmadan bindim ve gariplikler sezdim. Lpgye fc5’in gecisinden bile daha cabuk geciyordu nerdeyse 30 saniye falan suruyodu calistiktan sonra ve rolantide bile titreme yapiyordu bazen kalkislarda da. Cumartesi guncellemeyi yaptirdim simdi lpgye fc5 gibi surede geciyor ve su an gariplikler gitti diyebilirim. rolantide dalgalanma vs yok.

Teşekkürler

2018FC5 EXE ECO
2020FC5 EXE ECO
2021 FE EXE ECO

Aracınız
Civic FC5 2020

Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanmanız dilegiyle

Güncellemeyi nasıl yapabilirim veya servistemi yaptırıyoruz acaba ?

2018FC5 EXE ECO
2020FC5 EXE ECO
2021 FE EXE ECO

Ad Soyad
Fatih
Aracınız
Civic FE1 2021
Merhaba yeni kasada hiz limitleyici mevcut mu cruise kontrol u denedim ancak limitleyiciyi bulamadım,bilgisi olan var mı

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Ad Soyad
Deniz Bey
Aracınız
Civic FE1 2021
Merhabalar,

Daha önce yol sesi nedeniyle aracın üzerinde gelen Bridgestone ER-33’leri, “Goodyear EfficientGrip Performance 2” lastiklerle değiştirdiğimi belirtmiştim. Bu hafta bu lastiklerle bir uzun yol yapma şansım oldu. Yol sesi ER-33 ler ile kıyaslanınca kesinlikle azalmış durumda. ER-33 lerde, daha önce sahip olduğum RunFlat lastikli premium bir marka araçta deneyimlediğim devamlı foşurtu şeklinde bir ses mevcuttu. GY-EGP2’lerde bu foşurtu şeklindeki ses yok. Daha makul ve normal bir yol sesi var. Sözün özü “Goodyear EfficientGrip Performance 2” lastikler, Bridgestone ER-33’lerden çok daha sessiz ve ben memnun kaldım.

Bu arada genel olarak 120-140 km/h arası seyahat ettim. Yakıt ortalamam 5.5 lt/100 km oldu.

Araç, 182 hp Exe+

Geri