Yeni Honda Civic FE Kasa

Aracınız
Civic FB7 2013
Aynı sohbeti bir arkadaşla yaptık, 4 yuvarlaklı için liste fiyatından 160bin fazlasına almışlar. Çünkü araba yok, ne zaman gelir belli değil, geldiğinde fiyat ne olur belli değil. Alan alıyor valla bu nasıl fiyatlar...

Çip krizi olabilir ben yok demiyorum ama bu bahane neden hep seni beni buluyor al satçılar çok rahat ulaşıyor sıfır araçlara ortada bir tezgah dümen var al satçı bayiye para yediriyor olabilir cunku araç başına 145 bin lira yüksek bir meblağ bunun 25 binini bayiye verse zaten al satçıya satmak ister sana bana araç yok der.

gunesec

Özel Üye
Çip krizi olabilir ben yok demiyorum ama bu bahane neden hep seni beni buluyor al satçılar çok rahat ulaşıyor sıfır araçlara ortada bir tezgah dümen var al satçı bayiye para yediriyor olabilir cunku araç başına 145 bin lira yüksek bir meblağ bunun 25 binini bayiye verse zaten al satçıya satmak ister sana bana araç yok der.
Hocam motosiklette bile var aynı oyun. Farklı farklı kişilerden duydum, Çin malından tutun japon markalarına bile aynı durum var. Geçen hafta 24000 e aldığı Çin malı cross motor, zamla 30küsür olmuş.

Ülkenin bu durumunda arabaya yatırım yapmak en akıllıca iş gerçektende. Ama mevcut arabaya ! Ben de şimdiden 2012 model aracımın 9 ay sonraki bakım parçalarının hepsini aldım. Nasıl olsa bi 6-7 yıl kadar daha aynı araçla devam edeceğiz gib görünüyor. Next generation civic hangi yıl çıkıyor ?

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
bayi eline geçen bu fırsattan dolayı edeceği olağanüstü kârı galerici yada al satçılarla neden paylaşsın ki. bayisindeki araçları satılmış gösterip plaka takması, sonra da malum sitelerde satması çok zor birşey olmasa gerek.

fx2006

0
Ad Soyad
Ahmet Mehmet
Aracınız
Civic FE1 2021
Salı günü test sürüşü yaptım yeni civic ile yanımada bir pazarlamacı verdiler, yol boyunca adamı sıkıştırdım, araba varmı (Yok ithalata bakıp bilgi vereyim), gelenler ne zaman satıldı (lansman günü hepsi satıldı), alanlar galerici mi (Abi biz galericiye araç satmıyoruz, ama al satçıyı tahmin edemiyoruz, 3 ay önce fc5 sattım bir doktora pandemi nedeniyle sigortasında indirim bile yaptık yardımcı olmak amaçlı adam 1 hafta sonra 40bin fazlaya ilana koydu, biz bunu tahmin edemiyoruz ne yazık ki dedi) test sürüşü bitti ve sessizce bayiden ayrıldım, neden? param yok :)))

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Ülkenin bu durumunda arabaya yatırım yapmak en akıllıca iş gerçektende. Ama mevcut arabaya ! Ben de şimdiden 2012 model aracımın 9 ay sonraki bakım parçalarının hepsini aldım. Nasıl olsa bi 6-7 yıl kadar daha aynı araçla devam edeceğiz gib görünüyor. Next generation civic hangi yıl çıkıyor ?

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Civicte kasa yenileme hızı şimdiye kadar hep 5-6 yıl civarında oldu.

fx2006

0
Ad Soyad
Ahmet Mehmet
Aracınız
Civic FE1 2021
dün ilk defa trafikte yeni kasayı gördüm sanırım teslimler başlamış, ayrıca test sürüşünde şu dikkatimi çekti, yeni kasanın yurt dışı tanıtım videolarında hayalet göstergede radar özelliği vardı yani önünde yanında giden araçları tesla gibi olmasa bile kutucuklar şeklinde gösteriyordu bir videoda görmüştüm ancak ülkemize gelen exe+ versiyonunda böyle bir özelliğin olmadığı söyledi satıcı. Yine bazı şeyleri kısıp gönderiyorlar.

Geri