Yeni Honda Civic FE Kasa

Fiyatlar uçuyor. bu fiyatlara satılıyor mu acaba gerçekten.

Sizce satılır mı ? Herşey rakamlara alışana kadar. Parası veya varlığı olanın sesi çıkıyor mu ? Bilakis onlar en mutlular. Hayata yeni başlayan altta kalanların canı çıksın. Artık aracımla ilgili değil, çocuklarımın geleceği ile ilgili çok ciddi revize planlarım var. Gerekirse mevcut aracımıda satıcam, ama 25 yıl önce yapmış olduğum TR´ye dönüş hatasını çocuklarımın yapmaması için elimden gelen herşeyi yapacağıma kendime söz verdim.

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bu fiyatlara ücretli hiç bir çalışan araç alamaz.
Geçen hesap yaptım ,300 bin TL Kredi için 48 ay vadede, aylık ödemesi 12.000 TL ediyor. Şu koşullarda ayda 12.000 TL kredi ödemesi kim yapabilir? Ne doktor ne asker ne öğretmen ne mühendis ödeyemez.ki bu altı üstü C segmenti bir araç.D segmenti bve SUV Lara girmiyorum bile.

Ad Soyad
Hick
Aracınız
Civic aracım yok
Arkadaşlar, bu son kasada sağ sinyali yakınca sağ cam kamerasının otomatik devreye girmesini kapatabiliyor muyuz? Çünkü kamera devreye girince navigasyon kapanıyor.

Aracınız
Sizce satılır mı ? Herşey rakamlara alışana kadar. Parası veya varlığı olanın sesi çıkıyor mu ? Bilakis onlar en mutlular. Hayata yeni başlayan altta kalanların canı çıksın. Artık aracımla ilgili değil, çocuklarımın geleceği ile ilgili çok ciddi revize planlarım var. Gerekirse mevcut aracımıda satıcam, ama 25 yıl önce yapmış olduğum TR´ye dönüş hatasını çocuklarımın yapmaması için elimden gelen herşeyi yapacağıma kendime söz verdim.

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İyice b*ka sarmıs durumda zaten ulke eskiden bu kadar makas acık degildi. Bu arabaya bu kadar para veren kesinlikle kolay yollarla kazanıyordur hayatı.
Hiç birimizin maası bu kadar artmadı bilakis alım gücümüz düştü.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bugün 1000 bakımına gittim serviste pedalbox diye bi gaz tepkime cihazı tavsiye ettiler aracıma bağlayıp test ettirdiler performans seberler için baya etkileyecek birşey gaza dokunduğunuz an araç uçuşa geçiyo asla gecikme yok kalkışta yada sollamalarda harika ve muhtemelen 0-100 süresinide kısaltıyodur ve şehir içinde dur kalk esnasında araç hemen devirlendiği için yakıt tasarrufu sağlıyomuş ve 3900 tl miş fiyatı almadım ama düşünücem dedim fikirleriniz nedir acaba

Bana hem 3900 çok geldi 800 1000 olsa hadi neyse hemde dediğin gibi cvt yüksek tork sevmeyen bi şanzıman ve bu icat ile ani yüksek tork geliyo ayrıca alman malı bişiy japon değil markası honda değil yada honda lisanslı hondanın tavsiye ettiği bişiy değil güvenemedim o yüzden bende . Bi scirocco façası alıcam diye cvt ti elime almanın mantığın yok diye düşünüyorum :))

Aracınız
Civic FC5 2020
Bana hem 3900 çok geldi 800 1000 olsa hadi neyse hemde dediğin gibi cvt yüksek tork sevmeyen bi şanzıman ve bu icat ile ani yüksek tork geliyo ayrıca alman malı bişiy japon değil markası honda değil yada honda lisanslı hondanın tavsiye ettiği bişiy değil güvenemedim o yüzden bende . Bi scirocco façası alıcam diye cvt ti elime almanın mantığın yok diye düşünüyorum :))

Zaten adam kandırmaca bu pedal box sizin yerinize gaza daha fazla basıyor sadece siz de az basınca zannediyorsunuzki arabanın gücü arttı o paraları vermeye değmez kesinlikle o paraya aracınıza yakıt alın dilediğiniz gibi gezin derim

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri