Yeni Honda Civic FE Kasa

Aracınız
Geçenlerde sadece bayi müdürlerinin katılımıyla bir tanıtım gerçekleşmiş. Bu araçlar onlardır muhtemelen.

Daha avrupai görünüm ve kalite algısı yüksek diye yorumlamışlar canlı olarak aracı gören bayi müdürleri.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Ekli dosyayı görüntüle 265564Ekli dosyayı görüntüle 265565

Yeni Accord ve Yeni Civic Türkiye de
Sabah sabah gözlerime inanamadım.
Daha önceden egea cross reklamı için de gelmişlerdi

Mükemmel sürpriz oldu yeni Civic çok yakışıklı duruyor.
Hocam hangi şehir bilmiyorum ama Ankarada son kasa Accord CD plakalı ve bazı elçiliklerde zaten kullanılıyor, çok gördüm trafikte.
Ama yeni civic daha görmedim bende.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Ekli dosyayı görüntüle 265564Ekli dosyayı görüntüle 265565

Yeni Accord ve Yeni Civic Türkiye de
Sabah sabah gözlerime inanamadım.
Daha önceden egea cross reklamı için de gelmişlerdi

Mükemmel sürpriz oldu yeni Civic çok yakışıklı duruyor.
Ben olsam önüne çeker beklerdim. İçinin bir güzel resimlerini alırdım:) bence de çok şık duruyor ve eğer paylaşılan fiyatlara yakın olursa bence fiyat olarak da rekabet edecektir. Rakiplerinin hiç biri bu fiyatların altında değil maalesef. İcon paket Megan Titanyum focus golf ve diğerleri.

Aracınız
Civic FC5 2019
Ben olsam önüne çeker beklerdim. İçinin bir güzel resimlerini alırdım:) bence de çok şık duruyor ve eğer paylaşılan fiyatlara yakın olursa bence fiyat olarak da rekabet edecektir. Rakiplerinin hiç biri bu fiyatların altında değil maalesef. İcon paket Megan Titanyum focus golf ve diğerleri.
Kaldıysa egea kaldı bu fiyatlara maalesef:( araba artık ihtiyaç değil gerçekten lüks oldu. 2018 yılında 321 bine alınan X5 bu gün bir milyona gelmiş. Sedat Pekerin iddia ettiği mahkeme başkanı aracın aldığı zamanki faturasını paylaştı.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
2018 model elegance paket cvt arızası verdi ve mutluhanda şanzıman değişti. Araç 85 binde ve servis bakımlı, 55 bin masrafı oldu. Garantiden değişti tabi ama garanti olmasaydı başa bela gerçekten ve çok can sıkıcı bir durum. Aracın değeri de düştü doğal olarak. Neticede şanzıman değişmiş araç oldu:(
Ben CVTnin ciddi arıza potansiyelli olduğunu düşünmüyorum ama 1.6 motorlara takılan CVTlerin biraz ani hızlanmayı seven kullanıcılara karşı da pek dayanıklı olmadığını düşünüyorum. 1.5 Turbolardaki CVTlerde sorun olsa Amerika'da ciddi olarak geri bildirim ve eleştiri geleceğine eminim ama bu konu ile ilgili yabancı forumlarda pek konu yok. Yeni gelecek araçlarında 1.5 Turbo olduğunu düşününce şanzımandan yana pek endişe duymak gerektiğini düşünmüyorum.
Bu arada şanzıman değişimi garanti kapsamında yapılmışsa teorikte değer kaybı değil bence değer artışı olması lazım çünkü araç 85bindeyken artık sıfır yeni şanzıman mevcut ama bizim ikinci el Türkiye piyasasında alıcılar bu hususu fiyat kırmak için kullanacaktır :)

evet şimdi olması gerektiği gibi olmuş diyebilirim. Ancak yine de FC5'e göre ön panjur tasarımı ve iç konsol tasarım gerçekten çok kötü.... ama Arkası süper. Fiyatlar iyi olursa aradaki fark, FC5'ten geçilebilir.

Önü ve içini hiç beğenemedim sadece arkası daha çekici bence bu fc5 ler çok değerlenecek çünkü fd 6 da da böyle olmuştu. İnsanlar fb7 den fd6 ya yönelmişti

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

akif

0
Aracınız
Alperen hocam ne yaptınız böyle otomobil kanalları sizin görselleri kullanır artık gerçek mana da Türkiye'de ilk siniz Teşekkürü bir borç bilirim emeğinize sağlık aracı fotoğraflarda hiç beğenmemiştim ama böyle canlı görünce hoşuma gitti arka yolcular için klima üfleme peteği koyulmuş sonunda ama olumsuz olarak arka yaşam alanı fc5'e kıyasla bayağı küçülmüş gibi geldi bana, bagaj da bu kadar küçülmemiştir inşallah. Arka yaşam alanı ve bagaj çok önemli benim için

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri