Yeni Honda Civic FE Kasa

Aracınız
Civic FC5 2020
Ön göğüs şöyle böyle tamam ama beyler, 23.100$ = TR'ye geldiğinde dolar iyimser tahminle 8.5tl olsa 196.500 TL vergisiz fiyatı. (196.500 + %80 ÖTV) x %18 KDV ile 415.000TL dolaylarına geliyor. 415.000 TL verince ben o göğüse aşık olurum şahsen. Yanar biterim beyler ben o ön göğüse.

Şöyle fiyatlara bir daha bakınca siz de bu arabanın yarım milyonu bulacağı hissine kapıldınız mı ?
valla bırak 400 'ü , 350 bile olsa asla yanına bile yaklaşmazdım.... FC5'ten maksimum 50-65 bin TL daha pahalı olmalı. Fazlası olacaksa gider ALMAN 'a binerim....

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
FD6 sahibi olarak arabanın vahşi ve futurustik tasarımını, ön konsolun tasarımını asla diğer civic lerde bulamadım. FC 5'in arka tarafı bana eciş bücüş geliyor.
FE kasanın tasarımı da aşırı sade olmuş. Hatta tasarımı tam bitmemiş, bazı yerleri gizleniyor henüz daha tanıtılmadı izlenimi veriyor bana. Yani ön ızgara kısmı çok kötü, arabanın hiç karakteri yok bana göre. FC5'ten tek farkı arka far tasarımı olmuş.
İç kısma gelirsek ben beğenmedim, birisi paylaşmış Reno 12TS gibi demiş benim de aklıma o geldi. Mutlaka yeni teknolojiler vardır, iyileştirilen bir çok yeri vardır ama tasarım olarak gitgide kötüye gidiyor.
Bu aracın bana göre ederi en fazla 350 bin TL olmalı, 400 bin TL civarı gezdikten sonra çok daha iyi arabalar var onları alırım.
Makyajlı FC5 bundan kat kat güzel bence, hele ki bu araç ithal olarak gelecek, fiyatlar hayallerden bile yüksek olacaktır.

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Nerede o eski araçların görseli ve tuş takımı,klima düğmeleri!Yeni nesil araçlar teknoloji ve gelişmelere uyum sağladı.Artık hayalet ekran,dokunmatik panel olmazsa olmaz oldu.

Aracınız
Sahsen yeni vcivic fiyatının bahsedilen kadar yüksek olacağını sanmıyorum. Herkes doları çarpıp üstüne vergi koyuyor ama Amerika'daki civic le ülkemize gelen civic aynı olmayacağından bu yaklaşım doğru değil. Ki kaldı ki hali hazırda bulunan kasanın fiyatı Amerika'da zaten 21 ile 28 bin dolar arası değişiyor.

SM-G975F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

honda bir guzel bir kotu tasarim yapmaya basladi artik fd6 efsane oldu fb7 o kadar tutmadi sonra fc5 yine yollarda heryerde deli gibi satiyor ama bu kasanin o kadar satacagini dusunmuyorum. 400 bini gecerse kesinlikle almana hatta direk mercedese yada bmw ye gecilebilir temiz az kullanilmis 2.elleri mevcut daha 5bin 10bin km olmamis a180 sedan konsolu beni cok etkiliyor yani honda sunlari neden yapamaz anlamiyorum. o gogusteki tirtikli parca surekli toz tutarak beni kesinlikle sinir edecek buna eminim. onu cok cirkin hic begenmiyorum fb7 i de begenmemistim ama almistim ? ama su mercedes ve peugeot 508 ic mekanlarini gordukten sonra honda kesinlikle sinifta kaliyor dis gorunumleri apayri bu fiyatlarla bir musteriyi kaybedecekleri kesin.hele o vites topuzu ?

Ekli dosyalar

• nouvelle-mercedes-classe-a-face-a-lancienne-1.jpg
    nouvelle-mercedes-classe-a-face-a-lancienne-1.jpg
    139 KB · Görüntüleme: 126
  • Screenshot_20210312-131248_Acrobat for Samsung.jpg
    Screenshot_20210312-131248_Acrobat for Samsung.jpg
    91.4 KB · Görüntüleme: 124

apoduman42

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2020
Sahsen yeni vcivic fiyatının bahsedilen kadar yüksek olacağını sanmıyorum. Herkes doları çarpıp üstüne vergi koyuyor ama Amerika'daki civic le ülkemize gelen civic aynı olmayacağından bu yaklaşım doğru değil. Ki kaldı ki hali hazırda bulunan kasanın fiyatı Amerika'da zaten 21 ile 28 bin dolar arası değişiyor.

SM-G975F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Yorumumu sakın tartışma olarak algılamayın. Oyle bir amacım yok. Konuya gelince bahsettiğiniz rakamlar zaten yurtdışında çok değişmiyor, değişecegede benzemiyor. Sorun bizde. Aracın geliş fiyatından fazla vergiler oldukça, anlamsız her ay fiyat güncellemesi! oldukça heleki yeni kasanın gelişi ve ithal gelişi ile birlikte fiyatının çok artmayacağını düşünmek sanki biraz hayal ürünü gibi.

kesinlikle oyle sorun bizde cunku bizde kur surekli artiyor civic yillardir 20.000 $ civarina satiliyor amerikada simdiki de bu civara satilacak ama bizde $ yilan gibi kayiyor surekli yoksa fitmanin sucu yok fiyatta firmanin tek sucu yeteri kadar degisiklilik yapmamasi makyaj yapip bluetooth eklemek jant rengini degistirmek insanlari kandirmaktan baska birsey degil

Geri