Yeni Honda Civic FE Kasa

Aracınız
Bu araba civic alti ustu 400 bin nedir yazik su ulkenin dustugu duruma abd de 23 bin dolara satilan araba burda 400 bin
Ama kimsenin sesi cikmiyor bayilere akin ediyor almak icin
Adamlar bugun 400 bin yapar yarin 700 bin nasilsa aliyorlar
çok kötü bir dönemdeyiz; dediğinz gibi ABd de kanada da insanlar daha üniversite de bu araçları alıp binebiliyor ki en dşüğü 1.8 motordur...biz de sıfırdan bir civic sahibi olmak artık öğretmen-memur-asker için hayal oldu denebilir;hatta asistan doktorlar için bile gerçekten zor... ancak uzman falan olduktan sonra bu fiyatlardan sıfırıdan bir civic alabilirse alır...
insanların umutları çalındı-yok oldu...

Aracınız
Civic FC5 2020
Bagaj hacmini otomobil yazarı şafak Bey 100 litre küçülmüş gibi dedi banada mantıklı geldi videodan göründüğü gibi fc5 TEn küçük geldi bana

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Küçülmesinden ziyade hiç bir işinizi kolaylaştıracak günlük hayatta işe yaracak özellik yok.. Yani bir kanca koymak yada bir elektrik çıkışı koymak ne kadar zor olabilir? Ben kendi FC5 aracımı kullanırken gerçekten bunlara ihitiyaç duyuyorum ve yeni nesilde düzeltileceğini umuyordum ama tam tersi daha da kötüleşmiş..

Aracınız
Civic FC5 2020
2020 şubat ayında aracımı alırken 187bin kasko filan toplam 190 bin verdim.. Gelirim de ki iyileşme yüzde yüze varan oran da arttı ama bugün yeni bir araca 440 bin vermem imkansız.. 190 bin verirken de zordu ama imkansız değildi.. Bu sefer imkansız.. Ben iyi ihtimalle ölmez yaşarsam 2025 de araç değiştirebilirim en iyi ihtimalle..

Aracınız
Civic FC5 2019
Ben fiyatı hariç herseyini beğendim içi dışı tasarımı çok hoş.
Bende öyle hocam, bence güzel araç olmuş. Fiyat konusuna gelince de bizim ellerimizdeki araçlar da aynı oranda yüksek olduğu için kimsenin sesi çıkmıyor. 2019 makyajlı Eco exetuve var bende Nisan 15te 243 bine almıştım şimdi 300 bin üstü ediyor, etmemeliydi ve sıfırı da 440 bin olmamaliydi. Benim aracım yine 250 bin civarında olmalıydı yeni Civic 300 bin civarında olmalıydı ama dengeler buna izin vermiyor. Gel gelelim rakiplere 1.5 ikinci el golfler 600 bine dayandı ki böyle özellikleri de yok. Oktavya da aynı oldu maalesef.

Aracınız
Civic FC5 2018
Honda satış sonrasında çalışan arkadaşın söylediği: LPG’li model sürekli benzin de yakıyormuş 1L/100km kadar. Yoksa enjektör sıcaklığı çok yükseliyormuş.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Aracınız
Civic FC5 2020
burada yeni kasanın çarpışma testi var gördüğüm kadarıyla diz hava yastığı mevcut ama Türkiye'de kilerde var mı bilmiyorum

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Honda satış sonrasında çalışan arkadaşın söylediği: LPG’li model sürekli benzin de yakıyormuş 1L/100km kadar. Yoksa enjektör sıcaklığı çok yükseliyormuş.

O zaman şu anki LPG-Benzin fiyat makası ile LPGli model ölü doğdu denebilir, tabi LPG-Benzin makası ne kadar bu seviyede kalır o da tartışmalı.

Aracınız
Civic FC5 2020
Merak ettiğim konu var, aracımı verip üste para ekleyip araç alacağım ama kapora ne kadar isterler sizce?

Geri