Yen'i Honda civic navigasyon

Ehktkd

0
Multimedia navigasyon almak istiyorum honda go SATIŞI yok deniliyor serviste sonradan takılanlardada sıkıntı çıkıyormu markası ne tavsiye ve fiyat bilgisi veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Multimedia navigasyon almak istiyorum honda go SATIŞI yok deniliyor serviste sonradan takılanlardada sıkıntı çıkıyormu markası ne tavsiye ve fiyat bilgisi veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler

https://youtu.be/GHkTw2U3gaI
Benim aractaki 14 inch lik cyclone , plazada taktirmistim, cok memnunum, 4200 de anlastik. Executive deki ekran dokunmatigi ve tepkileri yavas sahsen tavsiye etmem, bundan alirsaniz samimi soyluyorum cok rahat edersiniz. Tercih sizin.

Aracınız
Bende de cyclone 10 inc takılı. Ufak tefek sıkıntılar olsa da genel olarak memnunum. Bildiğimiz tablet zaten. Google, gmail, youtube ne ararsan var :) En güzeli araç giderken klip izleyebilmek tabi.

Aracınız
Bende de cyclone 10 inc takılı. Ufak tefek sıkıntılar olsa da genel olarak memnunum. Bildiğimiz tablet zaten. Google, gmail, youtube ne ararsan var :) En güzeli araç giderken klip izleyebilmek tabi.

Aman hocam çok tehlikeli fb7 de klip izliycem diye kaza atlatmıştım..Dikkat

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Tabletin arabası var. Bu kadar büyük ekran benim gözüme batıyor. Alışma evresinde kaza yapmak içten bile değil.

Aracınız
Cyclone firmasi getiriyo ama sitelerinde malesef yok, bunlari genellikle plazalarda yada cyclone un , il merkezlerindeki satis temsilcilerinden bulabilirsiniz.

Geri