Civic FC5 Yeni Honda Civic Ortalama LPG Yakıt Tüketimi...

Adm51 hocam git astra sedan 1.6 dizel otomatik sport paket al en fulü bana dua edersin. Bende yeni kasa Honda var pişmanım

Vodafone Smart ultra 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Merhabalar ben yeni araç alacağım dizel bir araç almayı düşünüyordum fakat civici görünce tercihim değişti ancak yakıtta önemli benim için satış temsilcisi 230 kuruş yakar dedi siteden araştırdım kafam iyice karıştı Aracın test videolarında yakıt tüketiminin dizel oranına yakın olduğundan bahsediyor fakat burda öyle gözükmüyor. arkadaşlar şehir içi yakıtta bir değer oluştu gibi fakat şunu merak ediyorum özellikle Ankara da ikamet edenler bilir kışın sabahları ayaz araba ilk çalıştıktan sonra ne kadar veya kaç km gittikten sonra gaza geçer
ve sade şehir içindeki tüketimi hakkında bilgi verebiliseniz sevinirim
Merhaba, bende yeni civic elegance otomatik eco var. 1400 km yaptım şu ana kadar. Ev üniversite arası günlük 25 km civarı yapıyorum. Şehir içi de var biraz. Lpg 8–9 lt arası yaktım hep. En soğuk günlerde bile 9 lt yi geçmedi. 23–28 kr arası tabii lpg fiyatları uçmuş haliyle. Bir depo lpg ile 380 km gidiyor. En soğuk aylarda bile lpgye 1.5 km de geçiyor çalıştırıp beklemeden.

HUAWEI G7-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

adm51

0
Aracınız
Adm51 hocam git astra sedan 1.6 dizel otomatik sport paket al en fulü bana dua edersin. Bende yeni kasa Honda var pişmanım

Vodafone Smart ultra 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Niçin pişman oldunuz yakıt yönündenmi şimdi bayileden geldim hyundai elentrada dizele baktim işçilik malzeme kalitesi düşük octavya güzel ama arkada oturacak üçüncü kişi için zor civicin içi geniş işçilikte güzel. tamam astrayada bakıyım

adm51

0
Aracınız
Merhaba, bende yeni civic elegance otomatik eco var. 1400 km yaptım şu ana kadar. Ev üniversite arası günlük 25 km civarı yapıyorum. Şehir içi de var biraz. Lpg 8–9 lt arası yaktım hep. En soğuk günlerde bile 9 lt yi geçmedi. 23–28 kr arası tabii lpg fiyatları uçmuş haliyle. Bir depo lpg ile 380 km gidiyor. En soğuk aylarda bile lpgye 1.5 km de geçiyor çalıştırıp beklemeden.

HUAWEI G7-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

tesekürler

adm51

0
Aracınız
Hocam şöyle ifade edeyim bu aylarda ben 8 9 lt ortalama ile kullanırken eşim 11/12 ortalama ile kullanıyor. Tamamen kullanım ile alakalı. Lpg ortalama bütün kitlerde 39+-%5 derecede geçer. Beklerseniz 1 km de beklemez basar giderseniz 3 4 km de geçiyor. Ben çalıştırır 3 4dk beklerim soğuk havalarda

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

teşekürler

Aracınız
35 lt gaz ile istanbul şehir içi 289 km yaptım.fabrika çıkışlı lpg opetten aldım

Bu verileri sizde görünce arabamda sorun olduğunu düşünüyororum ben o gittiğiniz km 30 lt gazla yani 95 tl yapamıyorum aracım exuvite fabrika çıkışlı lpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
c489329045d7cd1fa263454b016b0c30.jpg

28e70fdf03fe34f75a9b8ffdb09c8fb2.jpg

Aracı sıfır aldığım günden beri ortalama yakıt tüketimim bu şekilde.
Şehirler arası ortalama tüketim 7 civarı, şehir içi ortalama tüketimde de 12 den aşağıya düşemedim genellikle de son birkaç depoda da 13-14 lt civarı geziyorum. Yakıt tüketimi yormaya başladı açıkcası.

GT-N7100 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Trust

0
Aracınız
Şu yakıt tüketimine bakılır ise 1.5 turbo daha mantıklı gelmeye başladı bana hele birde hem atmosferik binip lpg olmayan arkadaşlar icin.

kurt

0
Aracınız
Bu verileri sizde görünce arabamda sorun olduğunu düşünüyororum ben o gittiğiniz km 30 lt gazla yani 95 tl yapamıyorum aracım exuvite fabrika çıkışlı lpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

araçlar rengine kadar aynı model sadece jantlar 17'' kağıthane opet ten aldım 2.70 tl gaz litre fiyatı 35 lt aldım 289 km bir önceki 33 lt ile de 280 km yaptım fakat bu değişken daha sakin kullanımla daha da aşağilara çekilir mi bilemiyorum.

Geri