Civic FC5 Yeni Honda Civic Ortalama LPG Yakıt Tüketimi...

Sami

0
Aracınız
arkadaslar bende son haftalarda 450 km civari goruyorum.ozellikle dikkatimi ceken konu alınan gazin kalitesinin etkisi.evin yakınındaki benzinlikten aldığım gaz 400km den fazla hiç gitmedi. sonra karşı yoldaki bp ( bayi değil kendi işlettiği benzinlik) den gaz aldım.ortalama 450km ye çıktı.
gazın kalitesi depoda 50 on etki etti. gaz aldığınız yerleride takip etmenizi oneririm

SM-J510F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Şu an şehir içinde klima ile birlikte km başına 25 kuruş yakıyor. Lpg fiyatı 2.49

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Valla hocam 2.49 dan gaz alsam 21 kuruş falan yakmış olacak ama 2.99 dan aldığım için 25 kuruş civarı benim ortalama da tabi ki sizin trafik vs daha fazladır ama

General Mobile 4G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Gaz tamamda üç aşağı beş yukarı herkes mutabık gibi istisnaları saymazsak. değerler birbirine yakın. Bir depo lpg tükettikten yada 1000 km yol aldıktan sonra benzin ne kadar kullanıyoruz. Hiç ölçen var mı.

LG-LS980 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Gaz tamamda üç aşağı beş yukarı herkes mutabık gibi istisnaları saymazsak. değerler birbirine yakın. Bir depo lpg tükettikten yada 1000 km yol aldıktan sonra benzin ne kadar kullanıyoruz. Hiç ölçen var mı.

LG-LS980 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Tamamen karambole bı hesapla 4000 kmde 21 22 lt civarı tuketmisim

Aracınız
Ankara Antalya gitgel 1100 km yaptim 210 TL yaktım LPG ortalama 2.50 den aldım hizim 110 .Tek.kisi.otomatik yeni kasa

Arkadaşlar bende dream eco 2015 benzinli civic var bende lpg taktırayım daha az yaksım demiştim amabenzinde normal şehir içi kullanımda 0,30 krş yakıyor lpg kullananların değerleride bariz yüksek acaba taktırmakımıyım?

Aracınız
Merhaba Arkadaşlar,

2017 Elegance Eco Manuel 32lt. gaz ile şehirdışı 450km. yol yaptım. Daha önce LPG'li araç kullanmadığım için hangi marka gaz alacağım konusunda fikir sahibi değilim. Katkılı LPG lerin sıkıntı yarattığını motor ömrüne zarar verdiği gibi şeyler okudum. Kullandığınız firma ile ilgili önerilerde bulunabilir misiniz?

Aracınız
Merhaba Arkadaşlar,

2017 Elegance Eco Manuel 32lt. gaz ile şehirdışı 450km. yol yaptım. Daha önce LPG'li araç kullanmadığım için hangi marka gaz alacağım konusunda fikir sahibi değilim. Katkılı LPG lerin sıkıntı yarattığını motor ömrüne zarar verdiği gibi şeyler okudum. Kullandığınız firma ile ilgili önerilerde bulunabilir misiniz?
Genel olarak aygaz-mogaz onermiyorlar hocam ben Shell kullanıyorum ama bulunduğum yerde aldığım shelle başka bı yerde yine güvenilir gözüken Shellin performansı bile aynı değil aşırı hissediyorum yani. O yüzden güvenilir akaryakıt şirketlerinden deneyerek bi yer secebilirsiniz

Aracınız
Genel olarak aygaz-mogaz onermiyorlar hocam ben Shell kullanıyorum ama bulunduğum yerde aldığım shelle başka bı yerde yine güvenilir gözüken Shellin performansı bile aynı değil aşırı hissediyorum yani. O yüzden güvenilir akaryakıt şirketlerinden deneyerek bi yer secebilirsiniz

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için bir sorum daha olacak Manisa bölgesinde yaygın olarak Koçgaz bulunmaktadır. Fiyat konusunda gayet ekonomik(Shell - Opet 2,49, Koçgaz : 2,19). Bu gazların kullanımı motor aksamında sıkıntı yaratır mı? Okuduklarıma göre hepsi aynı rafineride çıkıyor sadece işlemde ve marka komisyonunda farklılık oluyor dediler.

vss

0
Aracınız
Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için bir sorum daha olacak Manisa bölgesinde yaygın olarak Koçgaz bulunmaktadır. Fiyat konusunda gayet ekonomik(Shell - Opet 2,49, Koçgaz : 2,19). Bu gazların kullanımı motor aksamında sıkıntı yaratır mı? Okuduklarıma göre hepsi aynı rafineride çıkıyor sadece işlemde ve marka komisyonunda farklılık oluyor dediler.
markasız gazlar markalıkardan daha iyi.ben hep markasız almaya çalışıyorum.katkısı olmasın diye

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri