Civic FC5 Yeni Honda Civic Ortalama LPG Yakıt Tüketimi...

Arkadaslar Burdur icin soruyorum.Kışın -2 ve dusuk sicakliklarda araci calistirdim.Sehirici dur kalk trafikte 2 km sonra kontagi kapattim.Tekrar calistirdim ayni sekilde 2 km sonra kontagi kapattim.Lpg bu kosullarda devreye girer mi girerse kac km de girer?

Arkadaslar Burdur icin soruyorum.Kışın -2 ve dusuk sicakliklarda araci calistirdim.Sehirici dur kalk trafikte 2 km sonra kontagi kapattim.Tekrar calistirdim ayni sekilde 2 km sonra kontagi kapattim.Lpg bu kosullarda devreye girer mi girerse kac km de girer?
Lpg'nin devreye girmesi için soğutma suyunun 30 veya 40 dereceyi aşması gerekir. Size şu kadar kilometre sonra devreye girer diyemeyiz. Çok değişken var.

İlk istanbul içi depom bitti.240 kmde sıfır gider gösteriyordu 280km sonunda lpg ötmeye başladı.Ortalama hız 25 Araç 2020 elegans eco

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar araç fc5 LPG'de yaklaşık 300 km yol alıyorum.Fullemek için istasyona gittiğimde sizdede şamandıra dan geldiği soylenen ses geliyor mu?

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İlk istanbul içi depom bitti.240 kmde sıfır gider gösteriyordu 280km sonunda lpg ötmeye başladı.Ortalama hız 25 Araç 2020 elegans eco

Aracınız hayırlı olsun kazasız belasız güle güle kullanın inşallah hocam araç ilk depo değeri güzel zaten İstanbul içinde 300-320 ler biraz zor görünüyor fakat araç Rodajda iken forumda bazı arkadaşlar bir kaç depo benzinde kullanımın motor için verimli olacağını yazmıştı şahsen ben yapmadım ilk fc5 imde 2018 kasın ayında almıştım bilmiyor dum ama inşallah hafta başı yeni exe eco da yapacağım 3-4 depo benzinde kullanıp daha sonra LPG ile devam etmeyi düşünüyorum

Aracınız hayırlı olsun kazasız belasız güle güle kullanın inşallah hocam araç ilk depo değeri güzel zaten İstanbul içinde 300-320 ler biraz zor görünüyor fakat araç Rodajda iken forumda bazı arkadaşlar bir kaç depo benzinde kullanımın motor için verimli olacağını yazmıştı şahsen ben yapmadım ilk fc5 imde 2018 kasın ayında almıştım bilmiyor dum ama inşallah hafta başı yeni exe eco da yapacağım 3-4 depo benzinde kullanıp daha sonra LPG ile devam etmeyi düşünüyorum
bana da benzinde kullanın dedi; ben tüpü fulledim, eco ya bastım. bi güzel sürüyorum :D Pişman mıyım? Yoo. zaten sonuçta aile aracı olarak herkes kullanıyor, dolayısıyla hız yada atraksiyonel hareketlere gerek yok.
Diyelim ki oldu: önceki aracım 1.2 tsi polo dsg ile çooook honda'nın içinden geçmiştim :) Yani öyle atraksiyon aracı değil neticede.

Teşekkürler.Aracı alırken sordum abi gerek yok zaten öle olsa fabrika veya brc firması önerirdi sonuçta ekonomi için alınıyor dediler.

Arkadaşlar merhaba, LPG'yi fullediğimde (125TL=37 LT) LPG ekranında menzil olarak 286 km gösteriyor fakat aracım 324 km yol gidiyor. Bunun nedeni ne olabilir? LPG resetleme de yaptım ama değişmedi. teşekkürler.

Geri