Yeni Jant ve BodyKit

Aracınız
Ayrıca bugün egzoz uclarımı beğendım en fazla üç gün içerisinde taktıracam inşallah

5fc2ef775316d2b910b6497ba7120688.jpg
dc615323bf2a2f0cdfc922470a9fbfb8.jpg

kayhanbozkus

0
Yönetici
Ustam o kadar ugrasmissin gercekten guzelde olmus fakat ufak bi tiklamada o macun ve kullandigin malzemeler atmazmi eklerin en onemli ozelligi vursanda tampond herhangi bi sikinti yaratmamasi bu ufakta olsa zarar vermez mi tampona merakimdan soruyorum sadece ... Ama emeginize saglik goruntu gayet guzel sadece onleri biraz daha mi bassaymissin ?

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ustam o kadar ugrasmissin gercekten guzelde olmus fakat ufak bi tiklamada o macun ve kullandigin malzemeler atmazmi eklerin en onemli ozelligi vursanda tampond herhangi bi sikinti yaratmamasi bu ufakta olsa zarar vermez mi tampona merakimdan soruyorum sadece ... Ama emeginize saglik goruntu gayet guzel sadece onleri biraz daha mi bassaymissin

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Dogru haklısınız ama bır kac kez vurdum kesınlıkle çatlama olmadı o kadar emeğe olmasın zaten aracı henüz basmadım basınca bir daha foto atarım hepinize teşekkür ederim güzel yorumlarınız için

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1970]kaanaydnn[/MENTION] Hayırlı olsun makine ateş ediyor :)
Macun atma konusuna ben de takıldım, şimdiye kadar problem yaşamadığınızı belirtmişsiniz inşallah hiç bir zaman yaşamazsınız.

Aracınız
[MENTION=1970]kaanaydnn[/MENTION] egzos çalışmasıyla ilgilide fotoğraf bekliyoruz.sadece uçmu taktırdınız yoksa son susturucuya her iki egzosada bağlantı yaptırdınızmı.birde kaç tlye maloldu,bende yaptırmayı düşünüyorum fikrimiz olsun;) kazasız belasız

Aracınız
detaylı fotolarını atıcam merak etmeyin. Kötü hava şartları nedeniyle bugun cekemedım ama yarın cekıcem merak etmeyin çok teşekkür ederim. Sizlerinde gönlünde yatanı yaptırmasını dilerim buarada ilk pedal commender yorumum MÜKEMMEL sadece bunu soyluyum size

Aracınız
[MENTION=1970]kaanaydnn[/MENTION] egzos çalışmasıyla ilgilide fotoğraf bekliyoruz.sadece uçmu taktırdınız yoksa son susturucuya her iki egzosada bağlantı yaptırdınızmı.birde kaç tlye maloldu,bende yaptırmayı düşünüyorum fikrimiz olsun;) kazasız belasız

İki tarafta calısır şekilde yapıldı yanlız ben ses istediğim için sol taraftakini susturucunun arkasından aldım cok tatlı bir ses oldu. Tabi zevk meselesi

Geri