Yeni Kasa Anahtarı

Aracınız
Hayırlı yeni yıllar sevgili forum üyeleri

Bu yeni kasa civic 6 ocakta teslim alıyorum anahtarını merak ettim yeni alan forum üyelerimiz anahtarını atabilir mi ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

798050c2ebbe27f7433e8900a9a26f2b.jpg
fd6aace955fe18afc906e2647c19cdeb.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=2423]erdoganbatu[/MENTION] alacağınız zaman pianoblack kısımlarının jelatinini sökmesinler bunu belirt sen sökersin onları çıkartıp siliyorlar bende kılcal çizikler oldu.... plakanıda belirt sıfır plaka taksınlar benim araça çıkma plaka taktıklarından eski araçın bütün kazaları gözüküyor bi daha uğraşma diye

Aracınız
[MENTION=2423]erdoganbatu[/MENTION] alacağınız zaman pianoblack kısımlarının jelatinini sökmesinler bunu belirt sen sökersin onları çıkartıp siliyorlar bende kılcal çizikler oldu.... plakanıda belirt sıfır plaka taksınlar benim araça çıkma plaka taktıklarından eski araçın bütün kazaları gözüküyor bi daha uğraşma diye

Benim FB7 anahtarı da aynı bu şekilde fazla bir çizik yok gibi ama dediğini uygulayacağım.Özel plaka istemedim direk sıradan istedim herhalde çıkma takmaları biraz olanaksız teşekkür ederim öneriler icin.Birde araçta ki aküye hic baktınız mi FB7 gibi küçük motorsiklet aküsü mü var ?

[MENTION=2423]erdoganbatu[/MENTION] bende özel plaka istemedim direk hondanın bana verdiği plaka 67,000 hasar kaydı var üzerinde 3 günlük araçta ama başka şase numarasına ait. Havalar kötü olduğudan hiç daha kaputu bile açmadım

Aracınız
[MENTION=2423]erdoganbatu[/MENTION] bende özel plaka istemedim direk hondanın bana verdiği plaka 67,000 hasar kaydı var üzerinde 3 günlük araçta ama başka şase numarasına ait. Havalar kötü olduğudan hiç daha kaputu bile açmadım

Hahaha Allah nazarlardan saklasın hocam insallah

Aracınız
honda son 2 kasada en sonunda kontak anahtarı nasıl yapılırı biraz biraz çözdü gibi o makyajsız fb7 lerin anahtarı hayatımda gördüğüm en kötü anahtar bana arabayı sattırdı o derece iğrendim doblo anahtarından bile kötü

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Haha :)
honda son 2 kasada en sonunda kontak anahtarı nasıl yapılırı biraz biraz çözdü gibi o makyajsız fb7 lerin anahtarı hayatımda gördüğüm en kötü anahtar bana arabayı sattırdı o derece iğrendim doblo anahtarından bile kötü
e2ac8870919ab4f096f76eacb50bd396.jpg

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri