Yeni Kasa Çikiyor. Eski Kasa Fiyati Dustu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aracınız
Bu muhabbet bitmez. bize en güzel cevabı Zaman verecek. Yalnız kafama takılan yıllardır Honda kullanan biri olarak değerinin düşeceğine bu kadar inanmanızın sebebi nedir merak ediyorum.
Bunun hondayla alakasi yok. Daha onceki deger kazanci biliyorsunuzki yeni kasayla beraber gelen vergi zammi. Artik dusuncem şudurki. Yeni her zaman yeni fiyatinda eski yani 2. El eski fiyatinda olacak. Artik sifir fiyatina 2. El arac satma donemi bitiyor bence.

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Hondanın pıyasasının dustugu ne zaman gorulmuskı sımdı dusucegını ıddaa edıyorsunuz soyledıgınızın aksıne pıyasa yukselır gelen kasanın fıyatları yuksek en bos paketı bıle 80 bın tl cıvarı soylenıyor bır ınsan 80 bın verıp neden bos paket alsın 75 verıp bı alt kasanın full modelını alır buda pıyasayı hareketlendırır. Bugun bıle FB7 dream modellerı 56 bın tl ye sıfırı satılırken mıllet 2012 Fd6 eleganceye 51-52 bın tl verıyorlar

Aracınız

Trust

0
Aracınız
Zaten adam gereksiz bir fiyat yazmış yerse yemezse yapmış baktı ki olmuyor fiyatı düşürmüş.
Bundan doğal ne olabilir ki?
Gidin başka markalara onların da satıcıları fiyat düşürüyor benim de takip ettiğim bi kaç marka var.
İt ürür kervan yürür bu konunun gereksiz uzadığı kanısındayım.
Özellikle bu forumda fb7 kullanıcısı oldukça fazla insanları gereksiz diyalogları girecek bi husus oluşmakta. Lütfen kafa açmayalım.

Fb7 ler çıktığında fd6lar düştümü?en son kasa çıkınca Nasıl fb7ler düşecek ?84 bine fb7 sıfırı yeni kasa Nasıl olurda 80 lira olcak?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
2011 de hatırlıyorum vtec kasaların en kralı 25 bine gidiyordu. Üzerine iki kasa çıktı . Fiyatı düşmesi gerekirdi sizin mantığa göre. Temizine 35 binden fazla istiyorlar şimdi. Ama ben bayramdan sonra kazasız boyasız km si düşük elgance ı 65bine bulursam arabayı değiştiririm. O yüzden sizi takipteyim :)))

Aracınız
2011 de hatırlıyorum vtec kasaların en kralı 25 bine gidiyordu. Üzerine iki kasa çıktı . Fiyatı düşmesi gerekirdi sizin mantığa göre. Temizine 35 binden fazla istiyorlar şimdi. Ama ben bayramdan sonra kazasız boyasız km si düşük elgance ı 65bine bulursam arabayı değiştiririm. O yüzden sizi takipteyim :)))
:)

Aracınız

Aracınız
Arkadaşlar bilirler çok honda aradım. 2015 te sıfır elegance otomatik +lpg 68bin tl iken ikinci elde 2015 modeller 70binden pahalıydı :) o yüzden başka marka model almıştım. Benim fikrim yeni model çıkınca eskiler 2-3 bin değerlenecek aynısı astra k kasa çıkınca j kasanın fiyatı düşmek yerine arttı. Yeni modeller çok uçuk fiyatlarla çıkıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri