Yeni Kasa Honda Civic Şikayetleri

FB7 kasa sahibi arkadaşlar aracınızla ilgili şikayetleriniz nelerdir? Kendi aracımdan bahsetmek gerekirse

1. Direksiyonu düşük ve yüksek hızda gerekli yumuşaklığı ve sertliği sağlamıyor. Bu nedenle güven vermiyor.
2. Alt devri ölü bir araç. Bu sorunun başında eski nesil tork konvertörlü şanzıman gelmekte, aracın performansını çok ama çok törpülüyor. Honda keşke Cvt ile yoluna devam etse veya çift kavrama şanzımana geçse..

Sonuç: Genel olarak aracımdan çok memnunum. Göstergeleri ve donanımı herşeyin üstünü örtüyor(En azından benim için öyle). Umarım uzun yolda yormaz. 1 ay sonra bunu da öğreneceğim :driver:

Aracınız
tamam anladım demek herkeste var bu sorun ilginç aslında bir o kadar da can sıkıcı benzin deposu dolu olmasına rağmen kontağı her çevirdiğinde yakıt az dedikten sonra deponun normale gelmesi enterasan arabaya binenler yakıtın azmış sonra aaa doluymuş diyolar garip neyse yinede güzel araç

Aracınız
kısmetse yarın aracı teslim alacağız, 2015 elegance eco ov, inşallah bir sorun çıkmaz :( buradaki yorumları okudukça insanın içi kararıyor, sanırım okumamak en iyisi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1456]balanar[/MENTION]

Hocam Allah içinize sindirsin, bu paralara alınabilecek en güzel araç diyebiliriz.
Burada okuduğunuz problemler ufak tefek sıkıntılar, aracın önemli noktalarında (motor şanzıman vs.) problem olmasın önemli olan budur.

Aracınız
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION]

Haklisiniz, fuarda gezince daha cok sevdim, kismetse surunce deneyimlerimi paylasirim, yeni alacaklara ornek olur.

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
kısmetse yarın aracı teslim alacağız, 2015 elegance eco ov, inşallah bir sorun çıkmaz :( buradaki yorumları okudukça insanın içi kararıyor, sanırım okumamak en iyisi.

Aracınız şimdiden hayırlı olsun. Eco olduğuna göre LPG var galiba. Ne kadara aldınız? Navigasyon taktırdınız mı?

Aracınız
evet lpg ve navigasyon takılı olarak alıyorum,
aldığım fiyatı paylaşmayim, cingene pazarlığı yaptık, normalin altında.tanıdık falan vs...
aracı pazartesi alacağız, muayene teslimi yapıldıktan sonra.

sizinde hayırlı olsun [MENTION=697]ikokci[/MENTION] , aracı aldıktan sonra hiç fiyata bakmayın bence düşmüş yada artmış canınızı sıkmaya değmez.

bu arada sizin yorumunuzu alsam, hiç deneme sürüşüne çıkmadım, dikkat etmem gereken birşey varsa paylaşırsanız memnun olurum.

Aracınız
Sizin bahsetmis oldugunuz konu herkeste ayni kontak anahtarini takip cevirdiginizde her zaman bostan doluya dogru dolar sıkıntı yok yani
Lakin
Lpg kullanimi sirasinda benzin yakit gostergesi de duser buna cozum bulunamadi henuz

Sifir arabamizi bugun aldik, fb7 elgance otm vites lpg li, sizlerin bahsettigi gibi benzin dusuyor, 50 tl aldik ceyrek depo doldu sonra gittikce bitti, servisi aradim, normal dedi, kontagi ac biraz bekle yavas yavas dolar dedi, her defasinda ayni olacakmis, kullanma klavuzlarini okudum, malum yeni olunca herseyi okuyor insan, lpg kullanim klavuzunda, ben zin dusme sorununa deginmis, bunun bazir honda modellerinde oldugunu normal birsey kontagi acip kapadiginizda gercek degeri goreceksiniz diyor, kisacasi cok onemli birseymi bilemedim, eski arabamda lpg liydi, 20 tl benzin alirdim 2 ay almazdim bidaha, simdi once 50 tl arkasindan kafam rahat olsun dedim depoyi fulledim 180 tl daha verdim 230 a depo fullendi 50 lt yakit aldi, sanirim iki sene benzin almam artik :)) ama sirf benzin tuketimini hesaplamak icin 1000 km yapinca benzini yine fulleyecegim benzin sarfiyatini olcer bildirim sizlere.... Aslinda en cok korktugum sizlerin bahsettigi tekleme sorunuydu Allahtan oyle birsey ile karsilasmadim, 150 km yol yaptim alir almaz denedim :)) birda bazilari camlari indirip kaldirirken doseme oynuyordu demis bizde oyle birsey yok gayet guzel, genel izlenim olarak ill basta bir sorun yok hersey guzel diyebilirim, bakalim ilerleyen gunlerde bir sorunla karsilarsirsam bilgilendiririm sizleride.

[MENTION=1456]balanar[/MENTION] hocam hayırlı uğurlu olsun tekerinize taş değmesin inş.kazasız belasız cezasız surusler diliyorum.bu heyecanınız beni bile titretti maşallah

Aracınız
Tşk.ler [MENTION=301]dr.ersoy[/MENTION] hocam, inşallah herkese kazasız belasız sürüşler

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1456]balanar[/MENTION]

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.

Geri