Yeni Kasa Honda Civic Şikayetleri

FB7 kasa sahibi arkadaşlar aracınızla ilgili şikayetleriniz nelerdir? Kendi aracımdan bahsetmek gerekirse

1. Direksiyonu düşük ve yüksek hızda gerekli yumuşaklığı ve sertliği sağlamıyor. Bu nedenle güven vermiyor.
2. Alt devri ölü bir araç. Bu sorunun başında eski nesil tork konvertörlü şanzıman gelmekte, aracın performansını çok ama çok törpülüyor. Honda keşke Cvt ile yoluna devam etse veya çift kavrama şanzımana geçse..

Sonuç: Genel olarak aracımdan çok memnunum. Göstergeleri ve donanımı herşeyin üstünü örtüyor(En azından benim için öyle). Umarım uzun yolda yormaz. 1 ay sonra bunu da öğreneceğim :driver:

Aracınız
Ynt: Yeni Kasa Honda Civic Şikayetleri

Uzun yol yapınca aracını daha çok seviceksin demedi deme :eek:k:

B4281

0

yol sesi içine alması
malzeme kalitesi düşük plastik aksamlardan tıkırtı geliyor gögüs sert plastik
hondanın su bazlı boya kullanmasından mütevellit tamponlara tazyikli suyu yakın tutunca boyanın kalkması ( basıma geldi :( )

şimdilik aklımda bunlar var. geldikçe yazarım ama kötü ararsanız bulursunuz çok takmamak lazım japon sorunsuz oldugu için biniyoruz en önemlisi bu...

[quote author=B4281 link=topic=486.msg7181#msg7181 date=1403463914]
yol sesi içine alması
malzeme kalitesi düşük plastik aksamlardan tıkırtı geliyor gögüs sert plastik
hondanın su bazlı boya kullanmasından mütevellit tamponlara tazyikli suyu yakın tutunca boyanın kalkması ( basıma geldi :( )

şimdilik aklımda bunlar var. geldikçe yazarım ama kötü ararsanız bulursunuz çok takmamak lazım japon sorunsuz oldugu için biniyoruz en önemlisi bu...
[/quote]

Sağdan soldan tıkırtı gelme konusunda fordun eline kimse su dökemez [;)]

2011 focus collectiondan hondaya gectim. Takirti focusda daha daha coktu. Konfor ve ses hondada geyat iyi.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

B4281

0

valla ben passatdan gectim cıvıce cok sukur gercekten cok memnunum ama emniyet kemerilerinden gelen tıkırtı ve mıcırlı asfalttaki gögüsten gelen sıkıntı gercekten cok rahatsız ediyo beni passatla her ay sanayiye gidiyodum ama hiç bi yerinden tık ses gelmezdi yol sesi kesinlikle almazdı ama japonun yol sesi problemini bilerek aldım bu gercegide herkes bilir.

Ben reno 19 dan geçtim , bişeyler yazmama gerek var mı

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Aman dur yaz yaz bitmez seninki :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[quote author=B4281 link=topic=486.msg7187#msg7187 date=1403464929]
valla ben passatdan gectim cıvıce cok sukur gercekten cok memnunum ama emniyet kemerilerinden gelen tıkırtı ve mıcırlı asfalttaki gögüsten gelen sıkıntı gercekten cok rahatsız ediyo beni passatla her ay sanayiye gidiyodum ama hiç bi yerinden tık ses gelmezdi yol sesi kesinlikle almazdı ama japonun yol sesi problemini bilerek aldım bu gercegide herkes bilir.
[/quote]

Passat kac modeldi? Ve d siniftan c sinifa gecmis olmak nasil bir duygu? Bende astradan civice gectim. Astranin cam kapamasindan baska aradığım yani yok. Ama astradan da memnundum. Passatin arti ve eksilerini cidden merak ediyorum. Kac sene kullandiniz? Otomatikmiydi? Kac binde aldiniz? Vs vs bilgi verirseniz cok memnun olurum. Geleyim civice boya biraz dayanıksız gibime geliyor benimde. Yol sesi falan cok nadir can sıkıyor. Uzun yolda gayet iyi. Dreksiyon sistemi arkadasimizinda bahsettigi gibi yumusak bazen tedirgin ediyo ama sonucta yoldan sapma vs olsa vsa devreye girer. Demekki yol tutus sinif standarlarinda. Genel olarak 19bin km de memnun kaldim. Ama 0-100icin de honda bisiyler yapmali ve benzin tuketimi icin de. Lpg oldugu icin rahatsiz etmiyor.

Wordls

0

Almanin pahali olmasinin nedeni surus konforudur. Hic yormaz araba sizi.
Sessiz sedasiz yol alirsiniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri