Yeni kredi oranları

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Taşıt için aslında yeni birşey yok gibi bence, 0,49 kampanyası zaten mevcuttu.

1591002954882.png

Aracınız
Civic FB7 2012
ikinci elin düşeceğini pek sanmıyorum. şöyle ki ; araç kredilerine indirim olması bayilerdeki fiyatların düşeceği anlamına gelmiyor bence tam tersi talep artacağı için fiyatlara bi 10.000 TL zam yapacaklardır. ilk elin fiyatının artması ise ikinci elde de zamlanma, en iyi ihtimal durağanlanma anlamına gelecektir.

bir ihtimal elindeki aracı satıp sıfır almak isteyenler içerisinden aceleci davranıp ucuza koyanlar olabilir, ama bu satışa koyanlarda bayiideki fiyatı görünce zarar etmemek için fiyat düzenlemesi yapacaklardır. tahminim bu yönde.

ikinci elin düşeceğini pek sanmıyorum. şöyle ki ; araç kredilerine indirim olması bayilerdeki fiyatların düşeceği anlamına gelmiyor bence tam tersi talep artacağı için fiyatlara bi 10.000 TL zam yapacaklardır. ilk elin fiyatının artması ise ikinci elde de zamlanma, en iyi ihtimal durağanlanma anlamına gelecektir.

bir ihtimal elindeki aracı satıp sıfır almak isteyenler içerisinden aceleci davranıp ucuza koyanlar olabilir, ama bu satışa koyanlarda bayiideki fiyatı görünce zarar etmemek için fiyat düzenlemesi yapacaklardır. tahminim bu yönde.

??‍♂️Allah sonumuzu hayretsin ne diyim artık ucuz bi şi kalmadı artık.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hocam kampanya 18 ay devletin açıkladığı 60 ay ben mi yanlış anladım sizce de fark yok mu? Ayrıca honda 60k kredi veriyor bankalar daha fazla
Anlaşmalı yerli firmalarla yeni krediler açıklanacak diyor, vadeler uzatılarak şartlar hafifletilebilir ama taşıtta geçen seneden devam eden bir kredi kampanyası hazırda mevcuttu, bunu belirtmek istedim (y)

Geri