Yeni Muhteşem Arka Fren Led Flash Projesi

Smoch

0
Tanil bey ellerinize saglik. Bu konunun gizli takipcisiydim. Sonucu dort gozle bekliyordum. Hocam elektrik devreleri semalari falan pek anlamam, hatta Ismail abiyi direnc baglama konusunda baya rahatsiz etmistim. Kisacasi linkteki flasoru spoiler Ledinin kablosuna ekliyoruz degil mi? Arti artiya eksi eksiye?

Evet.

Zaten spoiler elektrigini stoplardan aliyor. Flasoru araya gireceksiniz.

Evet.

Zaten spoiler elektrigini stoplardan aliyor. Flasoru araya gireceksiniz.
Tanil hocam malzeme geldi. En yakin zamanda araya giriyorum :)

61dae26a8effee6779c18c3cf38aed3b.jpg

Benimde led geldi ama bu ürün gelmedi halen. Bu arada tanıl hocam igo için teşekkür ederim. İndirip yükledim hız konusunda çok farketti. Tek sorun oturduğum ev bundada çıkmıyor. İnş mart sürümünde eklemişlerdir.

Smoch

0
Benimde led geldi ama bu ürün gelmedi halen. Bu arada tanıl hocam igo için teşekkür ederim. İndirip yükledim hız konusunda çok farketti. Tek sorun oturduğum ev bundada çıkmıyor. İnş mart sürümünde eklemişlerdir.

Hayirli olsun gule gule kullanin.

Eger benim buraya ekledigim haritada da ev gozukmuyorsa haritaya kendiliginden eklenmesi yillar alir.

Harun hocam soyle yapin. Forum donanimhaberde basarsoft un bir sayfasi var ve o konuya hergun bakan bir basarsoft yetkilisi var. Siz o konuya ve o kisiye evinizin kordinatlarini ve haritadaki (google maps vb) gibi bilgilerin eklenmesini rica ederseniz mutlaka bir sonraki guncelleme yani mart ayindaki guncellemede eviniz basarsoft harita veritabanina eklenir. Eklenen guncelleme dosyalarini mevcut navigasyon yazilimi harita bolumundekilerle degistirirseniz haritaniz guncellesmis olur.Ben yarin o konuyu bulursam linki eklerim.

Geri