Civic FB7 Yeni Muhteşem Civic Otomatik Bagaj Açma Projesi

tekin

0
Aracınız
Arkadaşlar iyi akşamlar. Kazasız belasız yayları taktım fakat iki tane sorunum var. Birincisi yayın kaportaya gelen ucu kaportayi yırtıyor. İkincisi, ilk mesajlardaki resimlere göre montaj yaptığımda ve yay ayarı tam kapalı vaziyetteyken bile kapağı tam kaldırmıyor. Ne yapacağımı düşünüyorum ???

Smoch

0
Arkadaşlar iyi akşamlar. Kazasız belasız yayları taktım fakat iki tane sorunum var. Birincisi yayın kaportaya gelen ucu kaportayi yırtıyor. İkincisi, ilk mesajlardaki resimlere göre montaj yaptığımda ve yay ayarı tam kapalı vaziyetteyken bile kapağı tam kaldırmıyor. Ne yapacağımı düşünüyorum ???

Yayı kaportaya bağlamayı nasıl başardınız merak ettim :)

İlk mesajdaki son resime bakarak yayları doğru taktığınızdan emin olun ve yay ayarını deneme yanılma usulüyle ayarlayınız.

En kolay bagajı boşaltıp içine yatıp ayarlamak.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1096]tekin[/MENTION]

Hayırlı olsun hocam :eek:k:

tekin

0
Aracınız
Yayı kaportaya bağlamayı nasıl başardınız merak ettim :)

İlk mesajdaki son resime bakarak yayları doğru taktığınızdan emin olun ve yay ayarını deneme yanılma usulüyle ayarlayınız.

En kolay bagajı boşaltıp içine yatıp ayarlamak.
Kaporta dediğim yer sizin resimde görünen yer. Yanlış tarif ettim sanırım. Birebir asagida ki resimdeki gibi bağladım. Hatta sizi resimde de hafif saci yırtmış gibi. uploadfromtaptalk1432575843376.jpg

Ne beceriksiz adamım yaa. Bi ben o halkaları geçiremedim o delikten. Herkes çatır çatır sokmuş :) tebrikler valla. Hayırlı olsun

VA 9827

Geri