Civic FB7 Yeni Muhteşem Civic Otomatik Bagaj Açma Projesi

anemon

0
2 HAFTA OLdu aldım geldi, halen takamadım bu kesin çözümmü sacı yamultmuyormu? hırdavatçıya gidip bende takayım bu şekil en iyisi..??
Ben uyguladım sıkıntı yok.Herhalde yapılabileceklerin en iyisi bu. Yalnız KARABİNA nın kilit kısmını kırın yada kesin. Aradaki boşluğa tüp hortumunu geçiriyoruz.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[MENTION=4921]Dennis01[/MENTION] güle güle kullan abi, nasıl oldu iş gördü mü ?
Takarken biraz zorlandik bagajin icine sırtüstü yatark taktım valla???

Bagaji kapatirken yaylarin gerilme sesi geliyor başkada bir sorun yok. Süper bi buluş yardımin için ayrica Teşekkürler...

Mutlu bayramlar

...Tengri Biz Menen...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Benim gördüğüm kadarıyla iki çeşit montaj yapılıyor. Ben ikisinide test ettim. İlk çeşitte yayın kanca ucu camın altındaki kısma takıkıyor. Bu şekilde saç mutlaka eğiliyor. Ve yay yan bağlandığı için tam kuvvetini veremiyor açmak için. İkinci yöntem aşağıda resimlerde olduğu gibi kanca kısmı yandaki döşeme klipsini sökerek oluyor. Bunda avantaj yay çekme kuvveti yönünde olduğu için hem aşırı gerginlikten sacı bükmüyor hemde yayın yönü esneme yönünde olduğu için tam gücünü veriyor. Tavsiyem resimde olduğu gibi bağlamanızdır. Gıcırtı ılayına gelince ilk bağlama şeklinde içindeki vidalı kısım yaya içten sürtüyor. Benim bağladığım şekilde sürtme olmuyor. Ama isterseniz vidalı kısmı küçültebilirsiniz.
d66fc2361dc9d14d5b5e17d8f9ece82c.jpg
5e597cda4b9600b9ccb5d522e67330c7.jpg

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri