Civic FB7 Yeni Muhteşem Civic Otomatik Bagaj Açma Projesi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Fc5 videosunda metal plaka takılan yeri yamultmuş mu biraz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam aslında uzun süreli kullanımda son duruma bakmak lazım. Bana tek yay zaten mantıklı gelmiyor, çift yayında fiyatı pahalı geliyor.

Aracınız
Fb7 Bagaj yayı

Fb7 Bagaj yayı

Arkadaşlar Fb7 için en uygun İzmir de Bagaj yayı ve montajı yapan bir yer varmıdır acaba ? Bilgi verirseniz çok memnun olurum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar Fb7 için en uygun İzmir de Bagaj yayı ve montajı yapan bir yer varmıdır acaba ? Bilgi verirseniz çok memnun olurum

Açmış olduğunuz konuyu ana konu ile birleştirdim, bu konuyu inceleyin yayı genelde herkes kendi montajlıyor.

Bu aliekspress'teki yayların hepsinin sağlamlığı aynı mıdır? sonradan gevşemeyen bir yay öneriniz var mı? link varsa. bir de şunun montajını video çekebilecek olan varsa büyük dua alır.

düzenleme: video arka sayfada varmış. videodaki yayı nerden satın alabiliriz..

Son düzenleme:
Sizin söylediğiniz benim için kaydedeğer bi durum değil hiçbir zararı yok kimse araba alırken fitilin altını kaldırıp bakmaz kaç kez araç alıp satarken fitilin altına baktınız? Bu kadar kolay ve düşük maliyetle ben bunu yapabiliyorsam Honda mükemmel bi sistem yapabilir.

Aracınız
Civic FB7 2015
anlamıyorsunuz konu sacın yamulması. zaten sac yamularak 10 tl ye de sistem yapılıyor. önemli nokta aracın biyerinin yamulup bozulmaması çizilmemesi.
sizin zihniyetle o zaman arabanın km sini düşürelim belki alan adam bakmaz mantığı... bence yanlış.. otomatik bagaj açmanın çözümü var zaten yıllardır sadece sacı yamultmadan basit bir yöntem bulmak amaç.

10₺ yapan yer varsa söyleyin oraya gidelim yaptıralım ama öyle YouTube dan iki video bulup bana göndermeyin gerçekten yapan yer istiyorum.
km düşürmeyle fitili nasıl bağdaştırdınız anlamadım. Yıllardır var diyorsunuz da ben Youtube da yayınlayana kadar kimsede görmedim
Bu konuda epey bilginiz var sanırım sizden güzel bi proje bekleyelim forumda paylaşırsınız.
Belliki hayatınızda ilk kez arabanız olmuş %10 luk eğilmeye sanıyorsunuz araba pert olup garanti kapsamı dışı kalacak. Anladığım kadarıyla benim projem size göre değil sizden bekleyelim yeni projeler.

Aracınız
Civic FB7 2015
10₺ yapan yer varsa söyleyin oraya gidelim yaptıralım ama öyle YouTube dan iki video bulup bana göndermeyin gerçekten yapan yer istiyorum.
km düşürmeyle fitili nasıl bağdaştırdınız anlamadım. Yıllardır var diyorsunuz da ben Youtube da yayınlayana kadar kimsede görmedim
Bu konuda epey bilginiz var sanırım sizden güzel bi proje bekleyelim forumda paylaşırsınız.
Belliki hayatınızda ilk kez arabanız olmuş %10 luk eğilmeye sanıyorsunuz araba pert olup garanti kapsamı dışı kalacak. Anladığım kadarıyla benim projem size göre değil sizden bekleyelim yeni projeler.

gene anlamıyorsunuz. anlayacak yanınızda yok, herneyse hayırlı satışlar

Geri