Civic FB7 Yeni Muhteşem Uzun Ledler

Smoch

0
Ynt: Yeni Muhteşem Uzun Ledler

[quote author=cooler link=topic=901.msg21083#msg21083 date=1417176316]
iki gün önce ben de linkteki üründen sipariş verdim. satıcı epey ilgili. Her mesajıma iş saatleri içerisinde mutlaka geri döndü. Hatta Faturayı düşük gösterme konusunda bile sıkıntı yaratmadı. Gelince detaylı video paylaşımı yaparım.

http://www.aliexpress.com/snapshot/6374465376.html
[/quote]
Hayirli olsun. Merakla bekliyoruz videonu

Smoch

0

[quote author=marifaydin link=topic=901.msg21116#msg21116 date=1417210872]
Ben bu akşam biraz denedim selektör performansı baya iyi orjinal ampullere göre çok etkili aydınlatma açısı çok yüksek bu arada sokak arasında selektor yaptığınızda 3 katlı bir binanın 2. Katına kadar yansıma yapıyor. O yüzden sordum ama deneyimi olan arkadaşlar yazmadı bende ledler yukarı ve aşağı bakıyor ampulun takıldığında ledlerin baktığı yön yukarı aşağımı olmalı yoksa sağa sola doğrumu? Ama genel olarak başarılı.
[/quote]

Aslinda bu konuda net bir sey soylemek zor yuvaya tam oturmasi yeterlidir bende capraz duruyor ornegin

3. Kata kadar vuruyor evet ona mani olamiyoruz. Cift taraf ledli oldugu icin isik saciliyor.

Aracınız

https://vimeo.com/113124428

Selektör Performansı süper ötesi. Ama ışığın Dağılması ve odaklanma sıkıntısı nedeniyle ortam aydınlatması sıkıntılı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız

https://vimeo.com/113124520

Fikir olması açısından çektiğim videolar. Gerçekte daha iyi. Video sıkıştırma nedeniyle kayba uğruyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

[quote author=marifaydin link=topic=901.msg21080#msg21080 date=1417170379]
merhaba uzun farlara ledlerin montajını yaptım akşam video çekip yayınlayacağım. takan arkadaşlara sormak istiyorum ledler hafif çapraz yukarı doğru baktı açısı tam olarak doğrumu?
[/quote]
Taktıktan sonra o çaprazlığı yok edebilmek için bi boşluk oluyor ince ayarı o şekilde yapabilirsiniz
[quote author=marifaydin link=topic=901.msg21091#msg21091 date=1417187645]
Peki en verimli duruş açısı nedir yukarı aşağı bakmasımı? yoksa sağa sola bakmasımı?
[/quote]
Bende fd6 var ilk önce aşağı yukarı takmıştım ışık biraz dağılıyor gibi oldu daha sonra sağa ve sola bakacak şekilde taktım sanki daha iyi gibi oldu

Aracınız

[quote author=oguzatagan link=topic=901.msg21199#msg21199 date=1417348374]
Taktıktan sonra o çaprazlığı yok edebilmek için bi boşluk oluyor ince ayarı o şekilde yapabilirsiniz Bende fd6 var ilk önce aşağı yukarı takmıştım ışık biraz dağılıyor gibi oldu daha sonra sağa ve sola bakacak şekilde taktım sanki daha iyi gibi oldu
[/quote]

olay tam olarak şu bende denedim yukarı aşağı bakacak şekilde takınca yükseğe ve uzağa vuruyor ışığı sağa sola bakacak şekilde takınca biraz daha topluyor ışığı binanın 3. katına kadar değilde 1 ile 2. kat arasına denk gelecek şekilde oluyor ışık yansıması takdir sizin.. her iki bağlantı şeklindede odaklanma yok ışık dağınık vuruyor en nihayetinde.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

[member=12]Gelendostlu[/member] Hüseyin abi, eline sağlık güzel videolar ;)

boob

0

Arkadaşlar simdi renkli kapaklı denedim kendi gorüşümdur eğer kış kosullarinda kullancaksaniz sarı kapakları tavsiye ederim ledlerin duruş açısı sağa sola bakacak şekilde en iyi görünümü aydinlatmayi aldım otopark girisini islattim komple renkli kapakları demedim yeri en iyi aydınlatan sari renkler oldu kuru zeminde beyaz mavi ikiside iyi ama islakda yağmurda sari kapaklar daha verimli gibi geldi bana fotograf cekemedim zamanim kisitli olduğu için ama imkani olan arkadaşlar deneyebilir

Aracınız

[quote author=boob link=topic=901.msg21297#msg21297 date=1417488568]
Arkadaşlar simdi renkli kapaklı denedim kendi gorüşümdur eğer kış kosullarinda kullancaksaniz sarı kapakları tavsiye ederim ledlerin duruş açısı sağa sola bakacak şekilde en iyi görünümü aydinlatmayi aldım otopark girisini islattim komple renkli kapakları demedim yeri en iyi aydınlatan sari renkler oldu kuru zeminde beyaz mavi ikiside iyi ama islakda yağmurda sari kapaklar daha verimli gibi geldi bana fotograf cekemedim zamanim kisitli olduğu için ama imkani olan arkadaşlar deneyebilir
[/quote]

Bende de var aynı ledlerden söküp Takmak çok dertli sarı kapaklarla Aydınlatma rengini Görebilirimiyiz? bi fotoğraf atarmısın? yada şöyle sorayım arabanın orjinal xenon far rengine yakın bir renkmi oluyor?

Geri