Civic FB7 Yeni Muhteşem Uzun Ledler

Arkadaşlar ledleri taktım selektör olayı alışkanlık yapıyor: ) ama uzunlari yaktigimda pek fark görmedim gerci hiç tam karanlık ortamda deneyemdim henüz. Ledler yere paralel olmalı demi arkadaşlar ben öyle yaptim

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yau

0
Elegance larda xenon var kisalarda onun için kisaya led deneyen yok sanırım. Ben de kisalara denemeyi düşünüyorum kisalarin mercekli olması avantaj aslında

Elegance larda xenon var kisalarda onun için kisaya led deneyen yok sanırım. Ben de kisalara denemeyi düşünüyorum kisalarin mercekli olması avantaj aslında

Ben lastik değişiminde muayeneden bir arkadaşla tanıştım baktirdim led stopla bu uzunlarla gecirmeyiz seni dedi

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Başka forumlarda da okumuştum muayeneden geçiyor diyorlar bazıları xenon sanıyor sanırım. Hazır sizi bulmuşken ledler yere paralel olacak demi :)

Başka forumlarda da okumuştum muayeneden geçiyor diyorlar bazıları xenon sanıyor sanırım. Hazır sizi bulmuşken ledler yere paralel olacak demi :)

Onun en güzel şekli 30 40 metreden duvara doğru don ve hayali olarak karşıdaki arabanın dikiz aynasına değmeyecek şekilde ayarla ben öyle yaptım harika oldu ;) daha teknolojik yol bilen varsa bende ogreneyim :)

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

yau

0
Uzunlari, kisalari değiştirirken far,panjur veya neler oynamalı yerinden el giriyor mu oralara

2014 Civic Premium Düz Vites

Geri