Civic FB7 Yeni Muhteşem Uzun Ledler

Uzunlara düşünüyoruz onlarıda uzun yolda yakiyoruz bide selektör yapıyoruz bişey olmaz sanırım o kadardan :) Teşekkür ederim cevabınız için şimdi iş babamı iknada ?

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

arkadaşlar öneri niteliğinde fiyat olarak ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama 1 buçuk yıldır komple uzun kısa ve sis olmak üzere kullanıyorum aydınlatma ve arızadan yana sıkıntı yaşamadım bilginiz olsun

Ekli dosyalar

• 289370624_tn30_0.jpg
    289370624_tn30_0.jpg
    17.8 KB · Görüntüleme: 8
2014 fb7 aracımın kısa,uzun,sis farlarını ledlemek istiyorum. Sizce park ve ön-arka sinyalleri de ledlemeli miyim?

Aliekspress'ten almak istiyorum fakat hangi marka model gerekiyor bilmiyorum. Uzun-kısa ve sislerde çok iyi aydınlatmalı olsun istiyorum. Gece yolculuğu çok yapıyorum.

Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

2014 fb7 aracımın kısa,uzun,sis farlarını ledlemek istiyorum. Sizce park ve ön-arka sinyalleri de ledlemeli miyim?

Aliekspress'ten almak istiyorum fakat hangi marka model gerekiyor bilmiyorum. Uzun-kısa ve sislerde çok iyi aydınlatmalı olsun istiyorum. Gece yolculuğu çok yapıyorum.

Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.
Kısa farlar da mercek varmı ? led ışığı dağıtıyor yani odaklama yapmıyor.Benim arcımda Uzunlar da ve sislerde var fakat, kendi ampulleri daha iyiydi.Birde led far da ses yapıyor arkasındaki fan yüzünden. Rolantide çalışırken bayagi hissediliyor.

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Mercek ne oluyor bilmiyorum. :) stok haliyle duruyor herşey
özellikle kısalardan şikayetçiyim ben

Mercek ne oluyor bilmiyorum. :) stok haliyle duruyor herşey
özellikle kısalardan şikayetçiyim ben
alt resimde sağdaki mercektir. Mercek varsa yolu rahat görürsünüz. Yoksa takacağınız led ışığı odaklama yapmaz dağıtır.

430985ff017b72961d747bfa6cfafa5e.jpg

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Geri