Civic FB7 Yeni Muhteşem Uzun Ledler

bendeki de böyle

lümen değeri yüksek uzun-kısa far led ampul alsam orijinalinden iyi aydınlatma verimi alamaz mıyım

IMG_20170724_121521.jpg

Şimdi gündüz farı ampulü t20 led (turuncu mu beyaz mı yapsam karar veremedim)
Sis farı ampulü h11 sarı standart
Uzun far ampulü hb3 beyaz led
Kısa far ampulü beyaz led (tipi nedir bilmiyorum)

Forumu dünden beri okuyorum, led'in sarı halojen farlar kadar aydınlatma yapamadığı yazılmış. peki bu halojen far kadar aydınlatma yapan iyi ledler çıkmadı mı_ lümen değeri önemli denmiş, lümeni yüksekler yok mu mudur?

Ankara'da bu LED'leri alabileceğimiz bir yer varmı kime sorsak çok uçuk fiyatlar dönüyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ankarada sordugum ve 250 300 tl fiyat cekilen ledleri aliexpressten en fazla 100 tlye aliyoruz bence sizde aliexpressten bakin fazla paraniz cikmaz cebinizden ayrica guvenilir hic bi supheniz olmasin.

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Honda civic fd6 uzun farlar icin led almayi dusunuyorum aliexpressten, tavsiye verebilecek var mi ? Bide bizim uzunlar hb3 diyemi geciyor ?

Sizce Hangisi daha kaliteli ve iyi .

fae923f0b11aad633179b0a87b913252.jpg

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben uzunlara led yaptım 8000 Lumen aydinlatma tam bi hayal kırıklığı... sadece flas patlamasi gibi muhtesem?? selektor yapiyorum. gündüz de fena değil ama geceleri eliniz durmaz benden soylemesi...

...Tengri Biz Menen...

Yoruma baktığım da kısa kullananlar pişman . Çabuk yanıyormuş . Ama uzunlarda her hangi bir sorun yaşamamış . Cree led teknoloji olması em büyük etken . Bende 17 ağustosta aldım civic marka aracı cok memnunum ama uzunlar sarı olunca değiştirmek istedim . Cevabınız için teşekkür ederim .

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri