Civic FC5 Yeni öğrendiğim bir özellik

Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba civic severler,
2019 makyajlı kasa elegance aracımı temizlerken anahtarı aracın arka koltuğuna atmıştım. Kapıları silerken kapı kilitleme tuşuna basmışım. Diğer kapıya geçtiğimde aracın kapısını kapattığımda kapı kilitleri kapama sesi geldi. Aha dedim anahtar içerde kaldı yandık. Ama kapıyı denediğimde kapılar açıktı. Anahtar içerdeysen kapıların tuş ile kitlenmediğini öğrendim ve paylaşmak istedim.
İyi forumlar.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba civic severler,
2019 makyajlı kasa elegance aracımı temizlerken anahtarı aracın arka koltuğuna atmıştım. Kapıları silerken kapı kilitleme tuşuna basmışım. Diğer kapıya geçtiğimde aracın kapısını kapattığımda kapı kilitleri kapama sesi geldi. Aha dedim anahtar içerde kaldı yandık. Ama kapıyı denediğimde kapılar açıktı. Anahtar içerdeysen kapıların tuş ile kitlenmediğini öğrendim ve paylaşmak istedim.
İyi forumlar.

eexe paketlerde de bagajda anahtar unutma sansınız yok mesela. bagaj kapagı kapanıp kendi otomatik geri açılıyor

Merhaba civic severler,
İyi forumlar.

Aracınız executive olabilir mi?

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri