Yeniden kara hazır mısınız :)

[MENTION=704]pilliwoman[/MENTION] dağ dağ olalı bu kadar anılmadı :):):)
Uludağa mı gitsek napsak ya :) [MENTION=301]dr.ersoy[/MENTION] sende gelde usta sofore ıhtıyacımız var :):):)

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
[MENTION=704]pilliwoman[/MENTION] " Uludağ'da siz yolda kalmasanız bile yolda kalanlar yüzünden aracınızda mahsur kalırsınız :) " Bu cümleye tamamen katılıyorum ama girişte zincir takmadan göndermiyorlardı en son. Ben Uludağ hayranıyım, 2 senedir gidemiyorum. Yanıbaşımda olsa kışın sık sık giderim. Zincirsiz ve kar lastiksiz range, Q7, X6 bunların hepsini kayarken ben de gördüm :)

[MENTION=194]Can[/MENTION] hakkaten gidilir [MENTION=301]dr.ersoy[/MENTION] abi sende gelde al sana mini buluşma işte [MENTION=704]pilliwoman[/MENTION] snde gel tam olsun :):)

[MENTION=695]The Exorcist[/MENTION] [MENTION=194]Can[/MENTION] [MENTION=301]dr.ersoy[/MENTION] Uludağ'ın hayranı çok ama dibindekiler gitmez :) Bu hep böyle olur adam ta nerden gelir tatil yapar ama biz bir türlü çıkmayız. Kaç sene oldu Uludağ'a çıkmıyorum ben zaten kayakta yapmadığım için böyle bir ihtiyaçta hissetmiyorum. Kartepe filan daha dikkatimi çekiyorum. Ama sizler gelirseniz belki çıkarız yolda kalma korkunuzda yok tüm Belediyeyi seferber ederim sizin için :)

[MENTION=704]pilliwoman[/MENTION] oo beledıyeyıde arkamıza alkdık tamam gelıyoruz ozaman :):) [MENTION=194]Can[/MENTION] bak kardeşim iyi düşün :):)

İzmire bile kar yağıyor, o kadar soğuk yani

Geri