Yeniden seramik kaplama uygulaması hakkında bilgi sahibi olan?

Merhabalar
Seramik kaplı olan araca meguiars ın seramik kaplamasını yaptırmak istiyoruz bunun için işlem basamakları nasıl olmalı bilgi sahibi olan arkadaşlar yorumlarsa sevinirim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Merhabalar
Seramik kaplı olan araca meguiars ın seramik kaplamasını yaptırmak istiyoruz bunun için işlem basamakları nasıl olmalı bilgi sahibi olan arkadaşlar yorumlarsa sevinirim

Biz aracı sıfır aldık bir süre babam kullandı çok km yapmadan sonra ben kullanmaya başladığımda seramik kaplama yaptırdım. Honda yetkili serviste.Markasını şuan hatırlayamıyorum ama 5 yıl garantili bir üründü sitelerde incelediğim zaman bu ürünün Amerika’da ilklerden olduğu ve nano teknoloji üzerine yoğunlaşmış bir şirkete sahip olduğunu öğrendim. Kendi adıma ben memnunum ama bazı kötü deneyimli kişlerden anlaşılıyor ki ürünün yapılması için işçilik ve zaman çok önemli ben kuş ayının ortasında hiç bir araç olmadığı gün sadece benim aracıma yoğunlaştıkları ve ikili ilişkililer ile ilgi alaka gösterdikleri bir zamanda yaptırdım açıkçası bunun işçiliğe önemli katkısı olduğu kanaatindeyim. Genel olarakta memnunum hala ilk günkü parlaklık ve dolgunluk yıkanınca camlar dahil su iticilik duruyor. Tabi bunda sık olmasada megairusun cilalı şampuanı ile yıkamanında katkısı oldu diye düşünüyorum . Çünki yüzeyde ince bir kimyasal katman seramik kaplama ve bazı şampuanların içinde yer alan kostik diye ifade edilen maddenin bu katmanı 5 yıla göre daha çabuk aşındırdığı ifade edildi bana.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhabalar

Eski kaplamanın temizlenmesi gerekiyor yani araca pasta yapılacak sonrasında seramik kaplama için yüzeyin hazırlanması gerekiyor.

[MENTION=12048]nereli1453[/MENTION] Hocam keşke markasını hatırlasaydın markayı merak ettim :)

Aracınız
Eski kaplamanın temizlenmesi gerekiyor yani araca pasta yapılacak sonrasında seramik kaplama için yüzeyin hazırlanması gerekiyor.

[MENTION=12048]nereli1453[/MENTION] Hocam keşke markasını hatırlasaydın markayı merak ettim :)

Müsait bir zamanda faturasında yazıyor ise paylaşırım sizlerle .

Geri